Нехай світом керує любов!

Нехай світом керує любов!

Любові багато не буває! Лютневий день посеред зими нагадує про це.  І нічого, що від холоду зіщулились квіточки, які хлопчина ніс однокурсниці в білому халатику через усе місто. Він зігріє їх своїм серцем. А  вона неодмінно оцінить це поривання  і обере, ймовірно,  саме його з-поміж багатьох  претендентів на її серце.

День Святого Валентина –  привід  відкрити одне одному те, про що давно говорять очі. Бо навряд чи  хто  згадував сьогодні на веселих перервах поміж парами про нещасного страченого 269 року  священика! А от любов витала, здається, на всіх поверхах  навчальних корпусів та в  аудиторіях. І з цим нічого не вдіяти – пора молодості, нестримного кохання.

Студентська рада ЗДМУ  сьогодні  влаштувала   молодіжній спільноті  феєрію почуттів під гаслом – «Нехай світом править любов!» На перервах у святково прикрашеному фойє головного корпусу звучала музика, пісні про кохання. Закохані пари брали участь у конкурсах, танцювали, цілувалися. В одному з конкурсів, наприклад,  треба було за 30 секунд освідчитися одне одному в ніжних почуттях, при цьому  звучали навіть  імпровізовані поетичні рядки. Це був день приємних слів і гарних сюрпризів.

В медичному університеті  любов єднає багато сердець, тут народжується чимало  подружніх пар, і щасливі ті, кому з роками судилося не розгубити світлої радості взаємного почуття.

14.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar