У стартовому матчі перемогла збірна ЗДМУ!

У стартовому матчі перемогла збірна ЗДМУ!

Розпочався ХVІІ Чемпіонат України з футзалу серед студентів, у якому третій рік поспіль бере участь збірна команда Запорізького державного медичного університету. В минулому сезоні спортсмени із ЗДМУ, неочікувано для багатьох фахівців, продемонстрували якісний, видовищний футбол, вийшли до фінальної стадії, і лише прикра травма воротаря завадила нашим хлопцям дістатися до призерів змагань – вони посіли  підсумкове четверте місце.

Цього року наша команда на попередньому етапі виступає в конференції «Південь», де грають кращі команди – переможці та призери обласних змагань з Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей. Склад збірної команди «ЗДМУ» істотно оновився молодими перспективними спортсменами – Олександром Казаковим, Костянтином Роєвим і Назаром Лончуком (І медичний факультет), Артемом Варданяном (ІІІ медичний факультет).

Сьомого березня в Палаці спорту «Запоріжалюмінбуд» у стартовому матчі збірна команда «ЗДМУ» зустрілась з минулорічним переможцем конференції «Південь» – збірною командою Криворізького національного університету. В першому таймі, за практично рівної боротьби, збірна команда «ЗДМУ» наразилася на швидку контратаку криворізьких студентів – 0:1. З таким рахунком і завершився перший тайм.

У другому таймі підопічні професора кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМУ  Едуарда Дорошенка застосували  активніші форми «тотального футболу» – поєднання зонного та індивідуального пресингу. Тиск на ворота збірної «КНУ» постійно наростав, гравці команди суперників почали більше помилятися і втрачати м’яч. Логічним завершенням зусиль збірної «ЗДМУ» стали три забиті м’ячі студентами ІІ міжнародного факультету – Харбі Мохамед Амін (28 хв.); Улхаж Мохамед (37 хв.) і Сауді Халід (38 хв.). Наприкінці зустрічі збірна «КНУ» змінила воротаря на польового гравця, намагаючись, таким чином, уникнути поразки, але збірна «ЗДМУ» професійно захищала свої ворота і мала шанси збільшити рахунок. У підсумку – 3:1, вітаємо нашу команду з упевненою перемогою у стартовому матчі!

Наступна гра нашої команди відбудеться завтра, 14 березня о 14.00 годині в спортивному комплексі Запорізького національного університету зі збірною командою «ЗНУ», яка є переможницею обласних студентських змагань у нинішньому сезоні. Запрошуємо всіх уболівальників підтримати нашу команду!

 

13.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar