На кращій сцені – кращі артисти

На кращій сцені – кращі артисти

Дві години неймовірних емоцій подарували глядачам і вболівальникам творчі колективи першого та другого медичних факультетів, які відкрили конкурс «Студентська весна-2018», присвячений ювілею ЗДМУ. Було і весело, і щемно, феєрично і казково.

Зал затамовував подих, слухаючи «Пливе кача» і декламації Вероніки Кандибей та Ростислава Гриценка. Зачаровували глядачів своїм вокалом Катерина  Пак, Наджиба Камалова, Наджиба Камалова, Валерія Марченко, Євген Терещенко,  Аблялім Ісаєв, брати Плохушко. Вразили професійною виконавською майстерністю Олександра Титкова, Руслан Доля, танцювальні колективи «Rainbow Dance» і «Мальва», втім, усі без винятку танцюристи. Завоював собі нових фанатів рок-гурт «Край світу», а відеозамальовки про студентське життя та дотепні жарти від обох команд КВК викликали вибухи сміху.

І якщо виступ першого медичного об’єднував в одне ціле конферанс Миколи Соколенка і Дмитра Тимофіїва, то другий медичний факультет, як і пасує педіатрам, представив казковий сюжет, в якому усі номери органічно переплелися в довершене дійство. Чимала заслуга у цьому Яніни Борох, Владислава Кобилинського, Влада Михайлова, Євгенії Гребенюк і Микити Завадського.  

Не обійшлося і без нових відкриттів: виявляється, Катерина Пак не лише чарівно співає – вона ще й професійно диригує хоровим колективом, а Олександра Титкова і співачка, і балерина.

Перший конкурсний день означив: третьому медичному і першому фармацевтичному факультетам доведеться добряче постаратися, щоб не знизити планку. І вже зовсім не позаздриш членам журі – визначити кращих буде надзвичайно складно!

16.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar