У ЗДМУ весна триває! Студентська!

У ЗДМУ весна триває! Студентська!

Другий четвер поспіль університет переконується – для настання весни погода взагалі ні до чого! Нехай собі морозить  чи дощить  на вулиці, а у стінах нашого університету на парах панує  серйозна праця,  а  поза ними живеться сонячно, весело, емоційно.  Привід для драйву  цілком реальний – триває творче, мистецьке конкурсне змагання між факультетами «Студентська весна – 2018», присвячене  ювілею ЗДМУ. У її ритмах, не менш бурхливих, ніж були осінні, завершується березень.

Учора, прийнявши естафету від першого та другого медичних факультетів,  настрій студентському і  викладацькому загалу створювали перший фармацевтичний і третій медичний факультети. Першими свою програму  під назвою «Гостя з минулого» презентували фармацевти. Команда дала можливість з інтересом спостерігати упродовж  усієї  композиції за головною героїнею – гостею Даною, а присутність на сцені у ролі ведучої  старшого викладача кафедри  фізколоїдної хімії кандидата фармацевтичних наук Марини Щербак, безумовно, прикрасило програму.

Уже з перших номерів фармацевти здобули прихильність вболівальників, обравши безпрограшний  наскрізний стержень композиції – любов. Бо яка ж весна без цього світлого почуття! А коли під запальний рефрен молодіжного хіта   «Мене розстріляв Купідон», у виконанні М.Францевич, Н.Орлової, Ю.Бондаренко,  на сцені з’явився декан першого фармацевтичного, доцент Олександр Андрійович Кремзер  в образі самого Купідона  з романтичними крилами, зала просто вибухнула оплесками! Глядачам дарували повітряні кульки, усіх охопило напівдитяче відчуття щастя, якого у сірих буднях нам так бракує!

Варто зазначити, що особливого  шарму   святам  в ЗДМУ  надає участь у них викладачів, професорів, доцентів нарівні зі студентами. Це традиція, яка підтримується не одним поколінням випускників, котрі уже самі навчають майбутніх медиків. У цьому ключі сміливо і креативно вписалися в сценарій  конкурсної програми  декан третього медичного факультету доцент Максим Шишкін, доцент кафедри токсикологічної та неорганічної хімії Сергій  Куліш, старший викладач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Олександр Войтович.

Знахідкою першого фармацевтичного факультету став міні–фільм на тему «Про що думають…». Озвучені потаємні думки  жінок, чоловіків, викладачів, декана і навіть ректора,  звеселили публіку.
Конкурс завжди відкриває нові імена сценічних зірочок. Програму прикрасили:  бальний танок  у виконанні А.Пироговської, М.Егнуса з музичним супроводом І.Журбенко,  народна пісня «Ти до мене не ходи» у виконанні А.Зеленюк, М.Зеленюк, О.Денисенко, Н.Орлової, Д.Комарової, О.Бариш.  Вишуканою  хореографією вирізнялися народні танці у виконанні  А.Ковтун, А.Рубанової, В.Антипенко, В.Малахової, а також гурту танцюристів, що показали номер «Нетрадиційна хореографія». Поруч з   гумористичними етюдами, оригінальним жанром,  у програмі знайшлося місце ліричній ноті. Саме такою  щемною під пісню «Помолимось за батьків», яку виконали Д.Мациніна  і Д.Ляшенко,  прозвучала тема родинної любові, тепла батьківського дому, - її особливо не стає, коли вступаєш у самостійне доросле життя: « Вірш про дитинство»  прочитали Ю.Щелочева, Т.Шомко, А.Колодницький.

Команда першого фармацевтичного вдало завершила свій виступ   патріотичною  піснею  «Разом і до кінця» і потужним  гімном факультету  з наголосом -  «Я люблю фарм!»

Як відомо, виходити на сцену  після  суперника, котрий виступає попереду,  не вельми комфортно, адже вболівальники вже нагородили його хвилею прихильності.   Але, до честі третього медичного факультету, його команда  не лише не розчарувала глядачів, а додала  позитивного настрою, і довела, що на цьому молодому факультеті  уже сформовано сузір’я талантів, які гідно представляють його на сцені і зростають разом з ним. До того ж, з творчою молоддю завжди поруч їхній декан, доцент Максим Андрійович Шишкін, перший наставник, уболівальник і партнер.

Учасникам художньої самодіяльності  третього медичного дуже добре вдалося  представити українську тематику, народний фольклор, що заслуговує підтримки і схвалення, адже у наших студентів чудові голоси, вони володіють  сценічним мистецтвом. Це довів, наприклад, вокальний гурт «Мальви»  - Ірина Садова і Владислава Гасанова  подарували слухачам пісню Володимира Івасюка про мальви.

«Прикметно, що у цьому конкурсі багато учасників виходили на сцену вперше, - розповіла третьокурсниця  третього медичного Ксенія Пархомець, яка гуртувала художній колектив до виступу, – і це добре, першокурсники  внесли свіжий струмінь у програму, яку ми готували кілька тижнів і всі дуже здружилися. Наприклад, Яна Серебрій  проникливо підкорила залу  поезію Ліни Костенко «Між іншим». Там такі гарні слова:«…і якби на те моя воля, написала б я скрізь курсивами: – Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!» Також вперше виступала з піснею «Колискова» Олександра Хоменко. Смішили присутніх номером «П’ять  хвилин гумору» Ігор Красновський та Данило Малиш,  також це був їхній вдалий дебют, та ще й на тему нашої майбутньої професії».

Глядачі щирими оплесками підтримали виступ інструментального рок-гурту «The Caries», його учасники – Вадим Набока, Ірина Садова, Юрій Мшецян, Павло Уваров, Володимир Грідньов дуже старалися! Спільною працею факультетських  талантів став відеофільм «Ми – студенти!».
Команда, сповнена оптимізму й бадьорості, завершила виступ композицією  за участі всіх учасників. Так і має бути внаслідок вдалої  колективної  праці.

Отже, тепер свої висновки має зробити журі, проте, незалежно від його вердикту, «Студентська весна – 2018» у нашому університеті уже вдалася на славу, адже  задоволення отримали і  учасники й увесь загал.  Такі свята у нас люблять, навряд чи  якийсь інший  виш регіону може похвалитися подібними!

Тож до зустрічі наступного четверга, 29 березня, на гала–концерті.

 

 

23.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar