«Студентська весна – 2018» - фінальний акорд

«Студентська весна – 2018» - фінальний акорд

Фантастичним гала–концертом завершилося в Запорізькому державному медичному університеті  творче, мистецьке конкурсне змагання між факультетами «Студентська весна – 2018», присвячене  ювілею ЗДМУ.

Два неймовірно напружених, занурених не лише в конспекти, але й у естрадне мистецтво, тижні довелося пережити у березні конкурсантам під знаком «Студентської весни». Усі факультети працювали над сценаріями, збиралися на  репетиції, переймалися «родзинками», що мали вразити публіку і журі. І це у них виходило! Першими вишукано  демонстрували  свої таланти команди І та ІІ медичних факультетів, утримали високий щабель і наступні  учасники змагання - команди І фармацевтичного й ІІІ медичного факультетів. Це були чудових два вечори!

А далі університет завмер в очікуванні головного свята – підбиття підсумків. І ось воно настало. Учора всі вогні засвітила наша ошатна актова зала. Святково прикрашена сцена із символічною цифрою 50. Глядачі -  студенти, викладачі, члени ректорату, численні гості. Вечір розпочався  традиційним гімном університету у виконанні студентського гурту, прикметно, що для більшості з них – нинішніх випускників, участь в такому дійстві остання на цій сцені, тому увесь концерт відбувся на високій ноті любові до свого вишу, вдячності наставникам і друзям.

У програмі самодіяльні артисти зібрали найкращі виступи, підготовлені всіма факультетами для «Студентської весни». І кожен номер глядачі зустрічали бурхливими оплесками, бо це були улюблені молоддю виконавці. Чудовими голосами полонили залу Катерина Пак, Євген Терещенко, Жанет Каратаєва, Наджиба Камалова, чоловічий квартет з піснею «Кохати». Роман Плохушко романтично виконав на трубі  «Besa me mucho». Неперевершену грацію демонстрували танцюристи –  Олександра Титкова з балетним виступом, Руслан Доля, Анна Пироговська і Михайло Егнус,  колектив «Rainbow Dance» та рок- гурт «The caries», колектив народного танцю першого фармацевтичного факультету. В концерті щемно прозвучала  тема любові до України, співпереживання за її долю -  уривки з творів Ліни Костенко прочитала Яна Серебрій, а вокальний колектив першого медичного факультету виконав «Плине кача» -  реквієм за бійцями, котрі віддали життя в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.

Студентське свято філігранно вигравало талантами, іскрометним гумором. Чого вартував  лише зразок оригінального жанру, де віртуоз спокійно утримував на голові дитячий велосипед, валізу, драбину та багато інших речей! Зала бурхливо вітала виконавців грузинського та індійського запальних танців, жарти від «Stand up».

У мажорному настрої непомітно промайнуло дві години, і настала мить приємних сюрпризів і подарунків. На сцену запросили цьогорічних випускників університету, найактивніших учасників художньої самодіяльності не лише ЗДМУ, але й міста, області. Упродовж років навчання вони своїми талантами прикрашали сцену, за це їм щиро подякував ректор ЗДМУ, професор  Юрій Колесник  й вручив грамоти Анні Івановій, Яніні Борох, Миколі Соколенку, Роману Плохушку, Анні Пироговській, Владиславу Михайлову, Віталію Плохушку, Віктору Ливаді, Владиславу Кобилінському.

Юрій Михайлович привітав усіх  учасників конкурсу з чудовим святом, яке вони подарували колективу. «Коли сидиш у цьому залі, що є найкращим у місті, дивишся на святково прикрашену сцену, насолоджуєшся такими яскравими талантами, вкотре переконуєшся, що у нас навчаються справді кращі студенти. І тому нашому університету немає рівних», - зазначив він. Ректор також подякував викладачам, яких багато було цього вечора у залі, зазначивши, що важко переоцінити велику  заслугу професорсько–викладацького складу навчального закладу в тому, що у нас така талановита, розумна студентська молодь. Усі разом ми прийшли до  ювілейного року, коли відзначаємо цілий ряд  визначних дат, це спонукає, взявши з досвіду прожитих років краще, сміливо долати нові висоти, здобуваючи вагоміші перемоги.

Інтригою вечора, безперечно, було визначення кращих у конкурсі. Від імені журі приємну місію виконав його очільник – голова молодіжної організації меткомбінату «Запоріжсталь» і Запорізької міської молодіжної ради Сергій Ільченко. Два третіх місця у мистецькому змаганні розділили ІІІ та ІІ медичний факультети, друге посів І медичний, а лаври переможця дісталися І фармацевтичному. Під шалені оплески і вигуки вболівальників представники факультетів – декани й капітани команд, отримували нагороди: кубки та грошові премії, якими переможців нагородив обком профспілки медичних працівників, а вручила колишня випускниця ЗДМУ, заступник голови обкому Людмила Татаринова. Пам’ятні подарунки активісти художньої самодіяльності отримали від «Запоріжсталі», а директор комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Марина Шконда  вручила самодіяльним артистам грамоти з подякою за активну життєву позицію.

Свято завершилося на щасливій позитивній ноті феєрверком, смачним тортом для артистів. За кулісами по закінченні концерту дівчатка із вдячністю обіймали Людмилу Федорівну Богуславську, старшого викладача кафедри мовної підготовки, куратора колективу університетської художньої самодіяльності, натхненницю усіх їхніх виступів. І звичайно ж, усі фотографувалися. На згадку про щасливу – ювілейну цьогорічну студентську весну.

30.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar