Студенти університету – за чисте довкілля

Студенти університету – за чисте довкілля

Сьогодні  зранку бадьорий десант студентів другого курсу медичних та фармацевтичного факультетів, прихопивши мішки для сміття і рукавички, вирушили на прилеглу до університету  територію балки Алюмінієвої. Розтяглися в ланцюжок і закипіла робота. Треба було навести лад на цій території, адже вона різко контрастує зі зразковим порядком у студентському містечку.

Торік навесні  майбутні медики та фармацевти доклали рук до впорядкування прилеглої території, яку роками ніхто не прибирав.  А  оскільки  роботи тут щовесни  багато, студенти  вирішили продовжувати  очищати балку, яка є чудовим природним  середовищем.

Студентський приклад став показовим для міської влади – нещодавно  робітники комунальних служб міста зрізали старі дерева, обпиляли  гілки. Тож студенти  очищали  стежку, котра веде до житлового мікрорайону, якою й вони ходять на занятя, а співробітники - на роботу.  Збирали  гілля, хмиз, усілякий непотріб, котрий захаращував доріжку. Міська влада  вивезе усе це своїм транспортом.

«Цей день чистого довкілля ми проводимо разом з Вознесенівською райдержадміністрацією, - прокоментував  заступник голови профспілкового комітету університету, доцент Сергій Куліш. -  Оскільки територія межує з нашим  університетом, хочеться, щоб вона була доглянутою  і чистою. Таким чином ми і місту допомагаємо. Наступний фронт робіт розгорнули у сквері  - від вулиці Перемоги  до  Райдуги: згрібали сухе листя, гілки, копали  клумби. Департамент молоді і спорту міської ради  облаштує там лавочки».

 

 

24.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar