У ЗДМУ вшановують ветеранів

У ЗДМУ вшановують ветеранів

Наближається світлий День Перемоги над нацизмом у Європі в роки Другої світової війни. У Запорізькому державному медичному університеті завжди шанували і зараз низько вклоняються людям, який наближали Перемогу.

«Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, усіх співробітників університету, студентство з Днем Перемоги над нацизмом у Європі, бажаю всім успіхів, здоров’я та завжди мирного неба над головою. Сподіваюсь, що сучасне покоління співробітників і студентів університету завжди буде пам’ятати подвиг співвітчизників, які здобули Перемогу, та виховувати майбутніх громадян України на їх прикладі і прикладі захисників цілісності та її незалежності», - звертається до загалу  ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник.

Серед ветеранів і співробітників нашого університету є безпосередні учасники бойових дій, які зі зброєю в руках наближали день Перемоги, є учасники війни, робітники тилу, учасники партизанського руху, жителі блокадного Ленінграду. Їхню  мужність і героїзм на фронтах і в тилу пошановує університетська спільнота. Естафету від ветеранів Другої світової війни прийняло покоління, серед якого також є наші ветерани і співробітники – колишні військовослужбовці Збройних сил України та Національної гвардії, учасники бойових дій на території Афганістану та локальних війн на територіях інших країн, миротворчих місій, інтернаціональної допомоги, учасники  бойових дій на Сході України.

На відзнаку 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі наказом по університету оголошена подяка та надана одноразова грошова допомога, за рахунок спеціальних коштів, ветеранам війни, учасникам бойових дій, локальних війн, миротворчих місій, інтернаціональної допомоги, учасникам АТО, а також іншим особам, допомога яким передбачена відповідним Законом України.

Всього у наказі відзначено 29  осіб. Працюючих ветеранів вітають у колективах на кафедрах, в Університетській клініці, інших  підрозділах.  До похилих осіб цієї категорії  з вітаннями й квітами завітали  напередодні травневих свят представники профспілкового комітету університету  разом із заступником голови профкому, доцентом Сергієм Кулішем, головою Студентської ради Георгієм Подлужним,  студентами –волонтерами. Активну участь у вшануванні ветеранів бере  первинна  організація  ветеранів університету на чолі з  доцентом  Ігорем Лур’є.

 

27.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar