Команда ЗДМУ краща в чемпіонаті!

Команда ЗДМУ краща в чемпіонаті!

Весна й естетична гімнастика чарівно доповнюють одне одного. А у спорткомплексі ЗДМУ вони створюють просто фантастичний тандем. Відкритий чемпіонат Запоріжжя з цього виду спорту й паралельно чемпіонат  ФСТ «Спартак», який відбувся в ЗДМУ, зібрав багатьох  уболівальників й поціновувачів краси, адже виступали 25 команд юних гімнасток. Найбільше було малечі, що займаються у віковій групі 4-6 років – аж вісім команд!

Звичайно, граційним красуням ЗДМУ рівних у чемпіонаті не було! Їхні виступи сприймали оваціями. Команду під дахом університету виплекала й тренує старший викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізвиховання і здоров’я, майстер спорту з художньої гімнастики,  заслужений тренер України з художньої гімнастики Валентина Глухих. Гімнасток добре знають в університеті, вони прикрашають усі свята, концертні програми.

Незабаром Валентина Іванівна проводжатиме своїх дівчаток у Таллінн, де 9 травня відбудеться чемпіонат Європи. Туди їде з України три команди: лідирує харківська, друге місце у нас, третя – з Дніпра. Найбільша мрія тренера, щоб команда успішно виступила й на цьому чемпіонаті, й у червні  в Будапешті, на чемпіонаті світу.

«Велика заслуга у всіх наших перемогах ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника, - переконана Валентина Іванівна.-  Він дбає про спорт взагалі і про гімнастику, докладає великих зусиль до всіх рекордів, які виборює університет, тому ми дуже йому вдячні!».

 

2.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar