Жити і пам’ятати!

Жити і пам’ятати!

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі, в Запоріжжі проходять урочистості біля меморіалів, пам’ятних  знаків, що нагадують про події Другої світової війни. В одному з таких мітингів, біля Пам’ятного знака Перемоги, що на перехресті бульвару Шевченка і вулиці Перемоги,  разом з представниками  міської влади, а також  ветеранів, громадських організацій,   представників  ЗСУ, учнів шкіл та коледжів  Вознесенівського району, взяли участь представники  студентства, профспілкового комітету Запорізького державного медичного університету .

Майбутні медики разом з усіма  присутніми  вшанували пам’ять полеглих у тій війні хвилиною мовчання, прониклися величним подвигом земляків, адже  в нашому краї тривали запеклі бої -  за Дніпро, за великі міста й маленькі села. На мітингу, окрім слів вітання ветеранам, звучала  пересторога – ми не маємо права забувати, що таке війна в глобальному  масштабі. Адже внесок  України в перемогу -   мільйонів життів наших співгромадян. Це страшна ціна, неймовірна жертовність.

Іще жахливіше те, що наш народ, який над усе прагне  спокою, синього неба над головою, і зараз змушений вести бої за повернення своїх окупованих територій. У кожного покоління свій  тяжкий хрест на дорозі до миру, і молоді  треба знати, якою ціною його відстоюють тепер.

Із художніми номерами  перед загалом  виступили  студенти Запорізького  музичного учиилища ім. Платона Майбороди, танцювальний колектив центру дитячої та юнацької творчості. До пам'ятного знака молодь поклала  квіти.

 

8.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar