Студентів запрошують до участі у науковій конференції

Студентів запрошують до участі у науковій конференції

Студентська рада запрошує студентів І–VІ курсів до участі у «Науковій  конференції студентів ЗДМУ – 2019» за підсумками роботи у наукових гуртках кафедр ЗДМУ в рамках І туру «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-2019 н.р.». Конференція  відбудеться 6 – 7 лютого 2019 року.

Форма участі у конференції: усна доповідь з публікацією тез.

Для участі в конференції необхідно: зареєструватися та завантажити тези доповідей на електронному ресурсі https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhjxl_2O-8F_I6Id1APbqNULAivp7UsftpFiHpKS3sQryj6w/viewform

Секції конференції:  

Вимоги до публікації тез:

  1. Тези доповіді не повинні перевищувати 2-х сторінок друкованого тексту, набрані в редакторі Microsoft Word формату «doc», «docx» або «rtf» українською чи англійською мовами.
  2. Шрифт Times New Roman, розмір 12. Міжрядковий інтервал 1,5; абзацний відступ 1,25; поля: ліве 3 см, праве 1 см, верхнє та нижнє 2 см; вирівнювання – по ширині. Посилань на літературу не потрібно.
  3. Рубрикація тез доповідей повинна містити наступні дані:
  1. Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора.

Публікація тез безкоштовна.

Крайній термін реєстрації та завантаження тез доповідей – до 26 січня 2019 р. З 27 січня 2019 р. доступ до реєстрації на конференцію та завантаження тез доповідей буде заблоковано.

Програма конференції буде опублікована на сайті Запорізького державного медичного університету 28 січня 2019 р. За матеріалами роботи конференції буде видано збірник тез доповідей, який додатково буде завантажено на сайті ЗДМУ у розділі «Щорічні науково-практичні конференції. Кожен учасник отримає сертифікат.

Друкований варіант тез за підписом завідувача кафедри просимо надати до наукового відділу ЗДМУ.

21.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar