«Прощання з анатомією» – свято науки й творчості

«Прощання з анатомією» – свято науки й творчості

Другокурсники ЗДМУ перетнули щасливий рубіж, вивчивши за півтора року курс  однієї із найскладніших університетських дисциплін – нормальної анатомії людини. З нагоди такого знаменного етапу в навчанні, який дорівнюється хіба що посвяті в студенти, в університеті  традиційно відбувся    вечір  «прощання з анатомією».  Започаткували його більш як півстоліття тому,  з легкої руки  Олександра Гавриловича Яхниці, фундатора кафедри нормальної анатомії людини та оперативної хірургії.

Студенти люблять це свято і завжди до нього трепетно готуються, адже разом з ними у дійстві беруть участь викладачі кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії університету, це створює особливу атмосферу єднання. Минають роки, змінюються покоління студентства, а напівжартівливе свято  залишається, і всі йому радіють, розуміючи, що насправді  «прощання»  з анатомією у лікаря просто  неможливе.

 Цього року організатори вечора  провели захід у новому форматі –  багато  гумору та цікавих номерів. Активно відзначилися вітчизняні та іноземні студенти. Креативно працювали на сцені ведучі. Як завжди, зала дуже тепло, гучними оплесками вітала гурт «Tabatiere Anatomique». Всім сподобалися вокальні та хореографічні композиції,  виступ команди КВК, жартівливий  відеофільм про життя студента медика. Атмосфера свята захоплювала глядачів та гостей, які активно підтримували артистів та підспівували улюбленим виконавцям.

Зі словами привітання  до студентства звернулася завідувачка  кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії, професор Олена Григор’єва.

«Кафедра анатомії людини стала для вас  першою і головною кафедрою в університеті, - зазначила Олена Анатоліївна . – Тут вас не лише навчали, але й виховували, тому наш колектив  залишиться у ваших серцях надовго. Наші викладачі, які є чудовими творчими людьми та гарними спеціалістами, можливо, стали вашими друзями. Протягом усіх років  навчання в університеті і навіть після випуску ви будете приходити на кафедру та спілкуватися з ними вже як з друзями, наставниками та, ймовірно, колегами. Нам приємно, що допомогли якісно опановувати одну з найважливіших для медика науку, нехай щастить у навчанні і праці!»

Урочистим акцентом вечора стало відзначення  досягнень студентів-активістів, учасників університетських та Всеукраїнських олімпіад з нормальної анатомії людини та оперативної хірургії, які посіли призові місця. Почесні грамоти і подарунки отримали: Аденіран Сігун Еммануель, Ель Юсефі Юсеф, Дарія Кречко, Марія Кречко, Наталя Ханіна, Валерія  Сусова, Дарія Данилова, Марко Левченко та Поліна Терещенко.

«Я опинилася серед організаторів за щасливим збігом обставин, - поділилася враженнями Поліна  Юрченко, студентка 3-го курсу 1 медичного факультету, голова локального представництва UMSA в Запоріжжі. -  Студентам та працівникам кафедри дуже сподобався минулорічний концерт, і другокурсники надихнулися бажанням провести захід іще краще! Цього року курувала  організацію концерту доцент кафедри  Тетяна Миколаївна Матвєйшина, яка вклала чимало енергії та  сил для створення цього свята. Ми висловлюємо щиру подяку адміністрації університету, ректору ЗДМУ, професору Юрію Михайловичу Колеснику, професору Олені Анатоліївні Григор’євій, старшому викладачу Людмилі Федорівні Богуславській та профспілковому комітету ЗДМУ за допомогу і сприяння».

По завершенні концерту студенти та гості фотографувалися  на пам’ять із викладачами кафедри, дружно спілкувалися та подякували за чудові студентські роки на улюбленій кафедрі.

Микола Машков,

студент 5 курсу першого медичного факультету ЗДМУ

 

26.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar