Зустрічаймо 2019 – й, рік щасливих сподівань!

Зустрічаймо 2019 – й, рік щасливих сподівань!

Новий рік уже переступив поріг нашого університету. Учора  зустріли його дружною родиною студентська спільнота й професорсько-викладацький склад  у святково прикрашеній актовій залі. Здається, зовсім недавно тут зустрічали 2018–й, тоді вперше зала відчинила двері після ошатного ремонту. Швидко промайнув рік, який був особливим для ЗДМУ, позначений низкою ювілейних дат, які гідно відзначили, передусім, наповнивши робочі будні продуктивною працею, новими досягненнями.

Переважна більшість студентів демонструють зразки добрих і відмінних результатів у навчанні,  в науковій роботі. Громадська активність майбутніх медиків – на виду у міста й області. На висоті наукова, викладацька діяльність професорів, доцентів,  викладачів. Усі ці складники вирізняють університет   не лише серед медичних закладів вищої освіти держави, а у нашому регіоні ми посідаємо чільне місце. Ми маємо чим пишатися: інноваційними технологіями, науковими досягненнями, заслуженими нагородами, які отримують численні працівники та кращі студенти, та чи не найбільшим досягненням є атмосфера в колективі – спокійна, творча, що спонукає на плідні результати, мотивує з оптимізмом дивитися у прийдешнє. У цьому безумовна заслуга ректорату ЗДМУ. Як завжди, його члени зустрічали Новоріччя зі  студентами.

На новорічно-різдвяну хвилю з перших хвилин  свята налаштував «Зимовий вальс» у виконанні  муніципального ансамблю танцю. Дід Мороз і Снігуронька проголошували з дитинства всім знайомі заклики, і зала сприймала їх весело, бо в душі кожного живе одвічне чекання дива за тим поворотом годинника, що символізує новий час, новий рік.

Програма концерту об’єднувала  призабуті мелодії  далеких часів із сучасними. Звичайно, найбільше оплесків дісталося   учасникам університетської художньої самодіяльності.  Зала  палко вітала композиції «Черевички», «Рок – н –рол», «Червона рута» , «Last Ghristmas» , «It’s my life»  у виконанні улюблених вокалістів.  Чудово виконав фольклорну композицію «Різдвяні колядки» вокальний колектив, у якому гарно співали українською  й іноземні студенти.  Запальні танці свого народу демонстрували в композиції «В темпі часу» індійські студенти. Як завжди, підкорювали глядачів   гімнастки, які у складі збірної на міжнародних аренах успішно відстоюють честь України. Зірочки  грації – танцювальної аеробіки, у різдвяному «Щедрику», запальних костюмованих танцювальних етюдах зірвали заслужену хвилю оплесків.

Артисти університетської  самодіяльності під орудою свого незмінного керівника, Людмили Федорівни Богуславської, продемонстрували свої таланти, яких в їхній колектив щороку прибуває. 
Дуже вдалим був супровід кожного сценічного номера костюмованими гуртами  підтримки, які створювали настрій глядачам просто в залі. На екрані повсякчас змінювалися картинки, демонструючи народні гуляння, ярмарки, дискотеки, флешмоби, а також просто чарівні пейзажі, неповторність зимових свят.

Гарно вписалося у  завершальний акорд свята  вітання ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника, голови профспілкового комітету, професора Олександра Панасенка, які, згадавши свої студентські роки, жартували  із залою. Далі новорічне дійство продовжилося  феєрверком, студентською дискотекою.

Ми вже налаштовані на святкову хвилю, короткий зимовий відпочинок. Та передноворіччя для кожного – час окреслення планів, задумів  на серйозну роботу, якої в прийдешньому році буде багато. Нехай усе здійсниться!


 

28.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar