Робота ректора визнана позитивною

Робота ректора визнана позитивною

Сьогодні відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради Запорізького державного медичного університету.

На початку засідання ректор університету, професор Юрій Колесник вручив нагороди ряду співробітників з нагоди 50-річного ювілею ЗДМУ. Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» нагороджений проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський. Відзнаками «За особистий внесок у розвиток м.Запоріжжя» нагороджені проректор з навчально-наукової роботи професор Вадим Візір, завідувач кафедри інфекційних хвороб професор Олена Рябоконь, завідувач кафедри управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного права професор Євген Книш. Нагрудним знаком обкому профспілки нагороджена завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб Олена Усачова. Ціні подарунки від керівництва Запорізької державної адміністрації отримали фахівець наукового відділу Лідія Соколенко та доцент кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Юрій Корнієвський.

Ще одним приємним моментом стало вручення атестатів професорів та доцентів.

Учасники засідання заслухали звіт ректора, професора Юрія Колесника про підсумки роботи за 2018 рік.

Юрій Михайлович детально зупинився на усіх напрямах діяльності – навчальній, науковій, виховній, лікувальній роботі, оцінив матеріально-технічний стан, приділив увагу соціальному захисту колективу, охарактеризував розвиток студентського самоврядування.  

Конференції трудового колективу представив і свій звіт про виконання колективного договору за 2018 рік голова профспілки працівників і студентів ЗДМУ професор Олександр Панасенко, який детально розповів про заходи соціального захисту трудового колективу і студентства університету, зокрема, про матеріальне заохочення і допомогу, оздоровлення, культурно-мистецький і спортивний розвиток.

В обговоренні доповідей виступили проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова, відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ доцент Віра Одинцова, керівник міжнародного відділу Олена Сердюк, завідувач кафедри фізколоїдної хімії професор Андрій Каплаушенко. Усі виступаючі високо оцінили звіт ректора і охарактеризували розвиток університету за різними напрямами.

Учасникам спільного засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради було представлено висновок Наглядової ради Запорізького державного медичного університету, який оголосив Надзвичайний і Повноважний Посол України Вячеслав Похвальський:  Наглядова рада ЗДМУ визнала роботу ректора, професора Ю.М.Колесника за всіма напрямками діяльності -позитивною. 

Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора, взяла до відома звіт про виконання колективного договору і проголосувала за позитивну оцінку роботи професора Ю.М.Колесника у 2018 році.

Далі продовжила роботу Вчена рада ЗДМУ. На засіданні погоджено створення нових і реорганізацію окремих існуючих підрозділів, затверджено нові Правила прийому до ЗДМУ та до медичного коледжу на 2019 рік, внесено зміни до Положення про преміювання.   

Члени Вченої ради ЗДМУ проголосували за обрання на вакантні посади та затвердили теми дисертаційних робіт.

29.01.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar