На святковій весняній хвилі

На святковій весняній хвилі

Весна красиво і владно крокує коридорами й аудиторіями Запорізького державного медичного університету не лише цими березневими днями – у нашому навчальному закладі  завжди панує гармонія вроди і розуму. Але у весни жіноче обличчя, тому і настрій у виші особливий, жіночність і красу пошановують і студенти – юнаки, і шляхетні чоловіки.

Ось і сьогодні на усіх перервах між парами в ЗДМУ було весело, гамірно, лунала музика, ліричні поезії. Вітання приймали юні студентки і шановані наставниці, викладачі, доценти й професори, які своєю мудрістю складають гордість університету, а також усі працівниці ЗДМУ, котрі в оточенні молоді почувалися святково.

Юнаки дарували представницям прекрасної статі   різнокольорові тюльпанно – цукеркові подаруночки,- активісти Студентської ради виготовили  таких власноруч понад 700! Жіноцтву  присвятили каскад міні- концертів у святково прикрашеному фойє учасники художньої самодіяльності, які упродовж дня створювали колективу гарний настрій, готували музичні й хореографічні виступи разом з художнім керівником Людмилою Богуславською. Улюблені музично -  пісенні твори   натхненно  виконували  університетські самодіяльні артисти  – Жаннет Каратаєва, Євгенія Галілеєва, Олена Бастрікова, Олександра Тіткова,  Діана Мороз, Сергій Ващенко, Руслан Карпусь, Крістіан(Нігерія), Марина Камбій, Максим Вєтка, Катя Пак, Євген Терещенко, Костянтин Пасько - Овчаренко, Зухеір Елуатсі(Марокко), музичні гурти та інші талановиті виконавці.Превалювали мотиви кохання,  вдячності жінці за її материнський подвиг.

 

6.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar