Весняна феєрія студентських талантів

Весняна феєрія студентських талантів

« Студентська весна - 2019» не просто увійшла - увірвалася в університет, і в актовій залі вчорашнього вечора голці впасти було ніде,  майже двогодинне шоу промайнуло на одному диханні. Скучили ми за зиму за яскравим сценічним дійством, за піднесеним настроєм, що його дарує мистецтво, надихаючи на працю, любов і життя.

Підтримати талановиту молодь, як завжди, прийшли члени ректорату на чолі з ректором, професором Юрієм Колесником, декани факультетів, викладачі, працівники університету.

Цьогорічний конкурс огляду «Таланти твої, ЗДМУ» проходить дещо в іншому форматі, ніж у попередні часи. На зміну «битві факультетів» прийшов конкурс обдарованих творчих особистостей, своєрідний парад творчих груп. Конкурувати бажаючі будуть у дев’яти номінаціях. Два четверги поспіль усім гарантоване яскраве дійство, а кульмінацією 4 квітня стане гала-концерт переможців.
Визначить кращих у кожній номінації компетентне журі. Слід зазначити, що членам журі доведеться вельми нелегко, адже вчорашня змагальність навіч засвідчила, що джерело університетських талантів не те що не міліє, навпаки, з приходом кожного нового покоління студентства воно виграє новими барвами.

Зірками сцени першого конкурсного вечора стали учасники в п’яти номінаціях. У першій - «Вокально – інструментальна музика», -заслужені оплески дісталися гурту «Alegria» третього медичного факультету з чарівною солісткою у вишуканій концертній сукні, яка розпочала концерт. Виступати першими завжди непросто, зате наступні учасники – гурти «Майбутнє нації» (III медичний), «Край світу» (I медичний), «Фріо» ( I фармацевтичний), дует «Twins» (II медичний) дали волю емоціям і зарядили зал енергетикою на повну силу.

Так що друга номінація – «Сучасна обробка української народної пісні» як мовиться, лягла на благодатний ґрунт. Тим паче, її учасники не прогадали, взявши до виконання невмирущу, одвічно рідну і близьку поколінням українську пісенну класику. Звучали у новій цікавій інтерпретації «Несе Галя воду», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Ой на горі два дубки».  Зала раз за разом у прямому сенсі дрижала від оплесків, винагороджуючи виконавців:  гурти- «Bang» (II медичний), «Феєрія» (I фармацевтичний), вокальний колектив «Вишеньки – черешеньки», солістку Олександру Фоменко з піснею «Калина» (III медичний).

На такому ж високому піднесенні зала сприймала і третю номінацію – «Народний танок». Тут  широко розгорнулася душа прихильників хореографії. Запальний український танок змінювався загадковим турецьким, звабливим циганським і знову нестримним українським - розкіш дівочої грації, юнацького темпераменту. Різнобарвну палітру вбрання, що підкреслювало майстерність танцюристів, продемонстрували – колектив «Мальви» (I медичний), «Fantasy (I фармацевтичний), «Fire»(II медичний), «Dentist Dance» (III медичний).

Свої цікаві родзинки відкрила й номінація «Сучасна естрадна пісня». Тут блиснув самобутнім хистом вокальний гурт «Феєрія» (I фармацевтичний), виконавши зворушливу композицію «Жити!» і ліричну «Ти ж не забув». Виконавці майстерно вмонтували у відеоролик, що демонструвався на екрані, картинки зі студентського життя. Підкорив дует Костянтина Пасько–Овчаренка і Олександри Тіткової (II медичний), до речі, Олександра в кількох номінаціях демонструвала свої унікальні хореографічні здібності. Елегантний гурт «Холостяки» (I медичний) постав на сцені з піснею «Яка ти красива» та трояндами для чарівних жінок. Оригінальними були виступи в цій номінації групи «Band paradontaxxx» (III медичний), Влади Гасанової із цього ж факультету.

Коли оголосили останню цього дня, п’яту номінацію – «Оригінальний жанр», уже, здавалося, від емоцій глядачі дещо втомилися. Але коли на сцену вийшла така собі «відв’язана», розкута команда «Бак production» у неймовірному вбранні (екран тим часом демонстрував їхні «пригоди» в університеті), і коли в цьому товаристві зал упізнав декана I медичного факультету, доцента Володимира Компанійця, зчинилося щось неймовірне -вболівальники оцінили, нагородили  шаленими оплесками. Почуття гумору, уміння підтримати вдалий жарт об’єднує людей незалежно від віку, посад і звань.

У цій же номінації глядачів дивував Шаділі  Хассан (I фармацевтичний факультет), який на голові утримував побутові речі – від валізи до драбини, а також показували свою майстерність «Люди в кімоно» (I і II медичний факультети).

Сповнені вражень, чекаємо продовження конкурсної програми наступного четверга, 28 березня. Місце зустрічі незмінне – актова зала університету!

 

 

22.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar