На сцені – яскраві таланти ЗДМУ!

На сцені – яскраві таланти ЗДМУ!

Самодіяльні артисти  ЗДМУ продовжують  дивувати, радувати своїми талантами  колектив. Другий четвер поспіль у актовій залі вишу – вечірні аншлаги. Вчорашній конкурсний день огляду – конкурсу «Таланти твої, ЗДМУ!» в рамках проекту «Студентська весна – 2019»  пройшов  іще  на вищому ступені натхнення й креативу, ніж попередній. Чотири номінації огляду відкрили наших студентів обдарованими творчими особистостями, які не гають молодих років, встигають успішно здобувати улюблену професію і віддаються захопленню, що допомагає радіти життю.

Потужний заряд  духовного піднесення подарували  конкурсанти першої номінації – «Народна пісня», зокрема, гурт «Феєрія»(I фармацевтичний) улюбленою поколіннями «Ой, у вишневому садочку».  Цей колектив двічі виходив на сцену, під бурхливі оплески виконавши іще композицію «Козачка».
Чисто і зворушливо прозвучала у виконанні гурту «BANG» (II медичний ) польська народна пісня «Гей, соколи!». Дівчата яскраво передали щемну історію кохання, прощання. Пісню  добре знають і в Україні, популяризації твору  додало використання  саундтреку  у фільмі «Вогнем і мечем». Добре, що наше студентство відкриває через пісенну творчість цілі історичні пласти.

Зала завзято аплодувала також дуету «Гармонія» (I медичний), який порадував піснею «Вербова дощечка», а також  запальному колективу «Вишеньки – черешеньки» цього ж факультету, що виконав пісню «Черевички». Своє цікаве « прочитання» класичної «Ой у вишневому саду» представив дует «Харизма» (III медичний).

Загалом, було приємно, що пісня українського народу звучала цього концертного дня в повну силу,це було справді її торжество на нашій сцені, і молоді це до вподоби.

Наступна номінація «Художнє читання» додала усім ліричного настрою, наповнила серця почуттями  світлими, часом печальними, але такими, без яких життя прісне і безбарвне. Висока громадянська лірика , філософська, інтимна – цілий каскад емоцій!  Поліна Юрченко (I медичний) поділилася «Роздумами про життя», щиро закликавши людей любити цей світ і дарувати одне одному добро, приязнь, цінувати життя  і наповнювати  його щасливими  миттєвостями.

Уже не вперше читає зі сцени поезії улюбленої Ліни Костенко Яна Серебрій (III медичний ), і завжди  це звучить на високій ноті, актуально, від самого серця. Звичайно, молоді притаманно обирати для виконання твори на вічну тему кохання. Тому так  проникливо  звучала у виконанні дуету Оксани Бедій та Ростислава Гриценка( II медичний) – «Балада про прокурений  вагон» Олександра Кочеткова.   «Монолог про кохання» прочитала Юля Щелочева (I фармацевтичний), Анастасія Бойко(II медичний) – поезію «Я жити хочу» . Авторське поетичне слово «Моїм» присвятив друзям по навчанню, прийдешнім студентам, рідному університету Дмитро Тимофієв( I медичний).

Після такого ліричного блоку залу збадьорила номінація «Нетрадиційна хореографія». Красивими були всі номери, та чи не найбільше оплесків дісталося колективу «Flame» (I фармацевтичний) , який спершу виконав  цікаву композицію «Пробач», відтак зірвав шалені оплески, представивши   жартівливу -  «АТБ», з демонструванням відеороликів, енергійним деканом Олександром Кремзером  посеред студентів.

Сповненими експресії були й інші хореографічні твори цієї номінації , які майстерно виконали : колектив «Fire»(II медичний), дует «Артіко»(III медичний), «The first Heart» (I медичний), гурт «WAR»(II медичний), « Get in fire»(III медичний), «Non stop» ( I медичний). Танцюристів вирізнає різножанрова палітра і така виконавська майстерність, що заслуговує найвищого захоплення!

Про номінацію «8 хвилин гумору», яка у програмі була останньою, можна сказати лише одне –  шкода тих, кого цього вечора не було в залі, бо таке дійство переповісти – слів бракує. Це був  високого штибу яскравий КВК, який  потрібен душі для відчуття драйву і бадьорості. І наші артисти це зробили! Спершу презентували свою команду «ЛФК»  гумористи III медичного факультету, відтак естафету перебрав I фармацевтичний  з командою «В осаді». Іскрометні жарти з університетського життя притаманні не лише студентам, викладачі факультету були у чудовій  формі, згадавши й своє студентство.

Оплески й неймовірне  захоплення зали викликали виступи команд «Бак посів»(I медичний) і «Перлинка» ( II медичний), які з кожним виступом вдосконалюють професіоналізм, головне, їм це до снаги, тому жартується легко, піднесено.

На такій яскравій ноті вечір закінчився, але не завершується «Студентська весна -2019» - не забудьте : наступного четверга, 4 квітня,  великий гала –концерт!

29.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar