Для добрих справ відкрите серце!

Для добрих справ відкрите серце!

Щедрим на добрі справи та перемоги видався квітень для студентства нашого університету. Ще не встигли затихнути музичні передзвони щорічного конкурсу талантів рідного університету, а наші самодіяльні артисти та активісти взялися підкорювати нові вершини. Спочатку на зональному рівні, відтак - на XVIII обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2019», що проходив у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Володимира Магара.

На цьому огляді вокальному колективу Запорізького державного медичного університету в номінації «Українська народна пісня» рівних не було. І співом, і душею полонили наші співаки не тільки глядачів, серед яких було багато військових, учасників локальних війн і бійців ООС, ветеранів праці, а й членів професійного журі.

У підсумку одностайно найкращому, найталановитішому вокальному колективу цього конкурсу присудили І місце. Колектив отримав кубок переможця, Почесну грамоту і премію у розмірі 3 тисячі гривень, яку самодіяльні артисти передали на благодійність.

Для наших вокалістів це дуже важлива і бажана перемога, адже вони ще раз підтвердили, що ЗДМУ не тільки навчає, але й допомагає розвиватися творчим особистостям, майбутньому української нації. Колектив студентської самодіяльності щиро вдячний за допомогу і турботу ректорату університету, особисто ректору, професору Юрію Колеснику, профспілковому комітету, очолюваному професором Олександром Панасенком, та усій університетській спільноті.

Університетські обдарування щедро дарують своє мистецтво широкому загалу, особливо тепло сприймає їхні виступи дитяча аудиторія. Нещодавно разом з інтернаціональною волонтерською групою Студентської ради в рамках студентського проекту «Подаруй дитині радість» студенти відвідали своїх підопічних: малечу дитячого відділення обласного тубдиспансеру та вихованців комунальної установи «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР для хлопчиків з порушенням розумового розвитку. І знову лунала музика, пісні, наповнені щирістю, радісними почуттями і любов’ю. 

Активісти провели з дітьми захоплюючі спортивні конкурси з м'ячами, обручами та скакалками; із кубиків разом будували цікаві конструкції, читали вірші та співали. Волонтери привезли діткам солодощі, фруктові соки, канцелярські товари. Такий активний відпочинок захопив і дітей, і студентів. Оскільки проект «Подаруй дитині радість» безстроковий, уже тепер  розпочинаємо підготовку нової програми і запрошуємо всіх небайдужим приєднатися до нас.

Напередодні світлих  весняних свят студентський актив університету, наші творчі особистості і обдарування висловлюють подяку всім співробітникам і студентам за віру в них, підтримку й допомогу. Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, щасливих і радісних мирних днів!

Людмила Богуславська,
куратор Клубу студентської самодіяльності,
старший викладач кафедри мовної підготовки ЗДМУ                                     

 

26.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar