Університет вшановує ветеранів

Університет вшановує ветеранів

Цими днями людство згадує події, пов’язані з Великою Перемогою у Другій світовій війні, що символізувала знищення  нацизму  в Європі. Від тих подій нас віддаляє 74 роки. У Запорізькому державному медичному університеті завжди з великою шанобою ставилися і тепер низько вклоняються ветеранам, які наближали Перемогу.

«Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, усіх співробітників університету, студентство з Днем Перемоги над нацизмом у Європі, бажаю всім успіхів, здоров’я та завжди мирного неба над головою. Сподіваюсь, що сучасне покоління співробітників і студентів університету завжди буде пам’ятати подвиг співвітчизників, які здобули Перемогу, та виховувати майбутніх громадян України на їх прикладі і прикладі захисників цілісності та її незалежності» - звертається до університетської спільноти ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник.

Серед ветеранів і співробітників ЗДМУ є безпосередні учасники бойових дій, а також  учасники війни, робітники тилу, учасники партизанського руху, жителі блокадного Ленінграду.  Естафету ветеранів Другої світової війни з гідністю прийняло покоління, серед якого також є наші ветерани і співробітники – колишні військовослужбовці Збройних сил України та Національної гвардії, учасники бойових дій на території Афганістану та локальних війн на територіях інших країн, миротворчих місій, інтернаціональної допомоги, учасники АТО та ООС.

На відзначення 74 –ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, наказом ректора оголошена  подяка та надана  одноразова грошова допомога за рахунок спеціальних коштів, ветеранам війни, учасникам бойових дій, локальних війн, миротворчих місій, інтернаціональної допомоги, учасникам АТО, а також іншим особам, допомога яким передбачена відповідним Законом України.

У наказі  відзначено 28 осіб. До них з вітаннями й квітами завітали напередодні травневих свят представники профспілкового комітету університету  та Студентської ради разом зі студентами –волонтерами. А тих ветеранів, які й нині у трудовому строю, вітають у колективах на кафедрах, в Університетській клініці, інших  підрозділах університету.  Активну участь у вшануванні ветеранів бере первинна організація ветеранів університету на чолі з доцентом Ігорем Лур’є.

 

8.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar