Висока відзнака за благодійність

Висока відзнака за благодійність

Є привід привітати  волонтерів та членів Клубу студентської самодіяльності ЗДМУ з новою  перемогою - заслуженою, дуже важливою і знаковою для нашого часу.

Подаючи заявку на участь у національному конкурсі «Благодійна Україна» ми дещо сумнівалися, що наші скромні благодійні справи в рамках проекту «Подаруй радість дитині» зможуть бути відзначеними. Та приємно  помилилися: інтернаціональна  волонтерська група ЗДМУ стала лауреатом регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя-2018», посівши ІІІ почесне місце у номінації «Благодійність в охороні здоров’я»!

На конкурс надійшло понад сімдесят заявок від різних благодійних фондів, організацій, колективів. Всі достойні, з потужним досвідом роботи. Але серед усього загалу  благодійність молодих  добрих сердець майбутніх медиків нашого університету  помітили і високо оцінили.   Тож диплом, отриманий членами волонтерського сектору Студентської ради – це нагорода всім, хто бере участь у нашій безстроковій акції, яка, до речі, триває і нині.

Наближаємся до  першого червня – Дня захисту дітей, тож давайте спільно влаштуємо нашим підшефним справжнє дитяче радісне свято.  Дякуємо всім за добрі, відкриті серця, за небайдужість і запрошуємо приєднатись до нових шляхетних справ.

Людмила Богуславська,
старший  викладач кафедри мовної підготовки  ЗДМУ, керівник  Клубу студентської самодіяльності                        

22.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar