Випускникам ЗДМУ урочисто вручили дипломи

Випускникам ЗДМУ урочисто вручили дипломи

Запорізький державний медичний університет  провів у самостійну професійну дорогу своїх найстарших студентів, яких наставники, професори й викладачі уже називають своїми колегами.  Цьогоріч  університет закінчили 1563 випускники: 1153 вітчизняних та 410 – іноземних. 

Свято з нагоди випуску та вручення дипломів  відбулося у міському Палаці «Дніпроспецсталь». Залу одного з найбільших у місті палаців вщерть заповнили іменинники, ошатно вбрані юнаки й дівчата, шлях до диплому яких був позначений нелегкою працею  від першого до останнього курсу, складним утвердженням себе у майбутній професії.

Студентський загал палкими оплесками зустрів своїх наставників – професорсько-викладацький склад вишу, голів державних екзаменаційних комісій, деканів факультетів, і звичайно ж, ректора ЗДМУ, доктора медичних наук, професора Юрія Колесника, який піднявся на сцену для привітання. Слово ректора до вихованців  було сповнене хвилювання, адже вони завершили на шляху до мети важливий етап свого життя, і університет став для кожного дружною родиною, міцним крилом, що завжди підтримає на самостійній дорозі.

Юрій Михайлович відзначив наполегливість нинішнього випускного курсу, подякував, що радували викладачів  високим рівнем знань, результатами складання  ліцензійного іспиту «Крок», якими наші випускники вигідно вирізняються серед студентів медичних вишів України. На їхню долю, зокрема, випало  першими випробувати  єдиний державний кваліфікаційний іспит, що цього року  впроваджено у вищих медичних закладах освіти. Приємно констатувати, що із цим випробуванням випускники справилися з честю. Університет усе зробив, щоб дати новому поколінню медиків і фармацевтів якісну освіту, передати високого ґатунку знання, гідно провести розподіл, щоб молодь  змогла  отримати своє перше робоче місце. Ректор побажав кожному  сміливих дерзань, якомога успішніше   реалізуватися у професії.

Ниизка привітань на адресу випускників прозвучала від представників обласної і міської влади, обкому профспілки медичних працівників.

Настав хвилюючий кульмінаційний момент свята, вручення дипломів з відзнакою відмінникам навчання. Цьогоріч їх отримало 40 випускників, з них двоє – іноземні студенти. Цю приємну місію виконав ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, а також  декани факультетів, доценти  Володимир Компанієць, Юрій Полковніков, Максим Шишкін, Олександр Кремзер.

Яскраво  прощалися зі студентською порою випускники ЗДМУ із зарубіжних країн. Розділити радість зі своїми дітьми приїхали батьки, подолавши тисячі кілометрів відстані. Свято нагадувало феєричний карнавал. Емоцій  усім додав святковий феєрверк.


 

24.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar