Студентський суботник: у балці зона комфорту

Студентський суботник: у балці зона комфорту

Сьогодні зранку на прилеглій до ЗДМУ території Алюмінієвої балки кипіла робота – студенти очищали  зелену зону від хмизу, непотребу, висапували великий бур’ян. Такий осінній суботник  організувала Студентська рада університету спільно з профспілковим комітетом, а працювати вийшли першокурсники – майбутні медики, педіатри, всього до 170 юнаків і дівчат.

«З пропозицією  упорядкувати цю територію виступила Вознесенівська  райадміністрація, - розповів заступник голови профкому ЗДМУ, доцент кафедри токсикологічної та неорганічної хімії Сергій Куліш. – Студенти її підтримали, традиційно у суботнику беруть участь першокурсники, вони приїхали навчатися з різних куточків України, і на п’ять – шість років  університет став для них рідною домівкою, тому з початку перебування тут  мають відчути, що і на території, і поряд  має бути чисто і комфортно.

Профспілковий комітет забезпечив молодь рукавицями, реманентом, їх попередили про дотримання техніки безпеки. Усі взялися до роботи дружно. Згодом міські комунальники вивезуть зібране сміття. До речі, цього року працювати приємніше, тут відносно чисто, головні роботи припали на торішню осінь, коли працівники Зеленгоспу зрізали старі дерева, треба було збирати масиви гілляччя, сухостою. Тепер, підтримуючи тут порядок, матимемо задоволення від чистої зони».

 

20.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar