Шана за працю й життєву мудрість!

Шана за працю й життєву мудрість!

Ветерану праці Запорізького державного медичного університету Анастасії Дмитрівні Сафоновій виповнилося 95 років! Ця дата поважної людини, яка внесла вагомий вклад у становлення кафедри патологічної фізіології медичного інституту в далеких 60-х роках, не залишилася непоміченою поміж напружених трудових буднів ЗДМУ, адже серед  пріоритетів  університету – неухильна турбота про ветеранів колективу.

Тож  у домівку Анастасії Дмитрівни з приємною місією завітали дорогі гості. Доценти Володимир Жулинський, Сергій Куліш та голова первинної ветеранської організації університету Ігор Лур’є тепло привітали ювілярку від імені ректорату, профспілкового комітету, професорсько-викладацького складу і звісно ж – рідної кафедри патофізіології. Для жінки це було хвилюючим святом, приводом згадати пройдений життєвий шлях.

Анастасія Дмитрівна – одна з небагатьох живих свідків майже вікової історії країни. Під час Другої світової війни юна випускниця медінституту працювала в Казахстані, відтак навчалася в аспірантурі, захистила кандидатську дисертацію, а з 1965 року пов’язала свою долю із Запорізьким медичним інститутом. Це був щасливий знак долі – саме тут Анастасії Сафоновій вдалося сповна розкрити свої здібності викладача, наставника, науковця, вона здобула заслужений авторитет серед колег, повагу студентів багатьох поколінь, з якими ділилася  життєвою мудрістю, багатим професійним досвідом.   І нині, коли молоді розповідають про роки становлення однієї з провідних кафедр університету, яка має найвищий в Україні рейтинг і є опорною кафедрою патофізіології з навчальних дисциплін додипломної підготовки фахівців за спеціальностями: «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», обов’язково звучить ім’я Анастасії Сафонової.

З нагоди знаменної дати колектив університету зичить ювілярці доброго здоров’я на довгі прийдешні роки, оптимізму, бадьорості духу!

 

2.12.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar