Найкращі побажання ювілярам!

Найкращі побажання ювілярам!

Найціннішим скарбом  нашого університету є колектив, у якому цінується праця і професорсько – викладацького складу, й усіх співробітників, які забезпечують  успішну діяльність закладу вищої освіти. Ректорат та профспілковий комітет ЗДМУ шанобливо ставляться до ветеранів праці, не забувають  про  важливі для них життєві віхи.

Ось і нещодавно вітання  рідного університету приймали дві  шановані ювілярки, які відзначили поважні дати.

Олександра  Сидорівна Кудря, яка працювала старшим викладачем кафедри біофізики, зустріла своє  90 - річчя. За плечима – обпалене війною дитинство, роки навчання медичній спеціальності, аспірантура і багаторічна праця  на ниві виховання молодої генерації медиків у Запорізькому медичному інституті, де 1959 року розпочалася  трудова біографія Олександри Сидорівни. Багато поколінь випускників університету із вдячністю згадують свою  мудру, справедливу наставницю. А в ювілейний день ветеран ЗДМУ з приємністю й хвилюванням зустріла в своїй домівці гостей – заступника голови профкому університету доцента Сергія Куліша, голову первинної ветеранської організації  Ігоря Лур’є, викладача  кафедри медичної фізики, біофізики і вищої математики Ніну Біляк, які від імені ректорату і всього колективу ЗДМУ тепло привітали  її з поважною датою, висловили щирі побажання довголіття у доброму здоров’ї.

Волонтери університету також з приємною місією  відвідали й колишню працівницю вишу Ольгу Федотівну Коржунову, яка 15 років  сумлінно трудилася у 5-му гуртожитку ЗДМУ, а тепер відзначила 95-ліття.

Вітальні адреси, квіти і грошові премії стали приємним подарунком ювіляркам.

 

24.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar