Позитивна, успішна, відмінна!

Позитивна, успішна, відмінна!

Саме такими оцінками відзначили роботу ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника впродовж 2019 року на спільному засіданні Конференції трудового колективу та Вченої ради Запорізького державного медичного університету.

Втім, засідання розпочалося гарною традицією – привітаннями. Цього разу вітальні оплески пролунали на адресу декана І фармацевтичного університету Олександра Кремзера, який святкував свій ювілей. Далі ректор університету, професор Юрій Колесник вручив атестати доцентів І.О. Анікіну, А.В. Демченко, І.С. Качану та Р.А. Федорченко.

Звіт ректора про підсумки роботи за 2019 рік учасники засідання слухали з пильною увагою, адже порушувались надзвичайно важливі питання життєдіяльності університету, які, без перебільшення, стосуються кожного члена колективу. І значна частина з них потребують розв’язання на загальнодержавному рівні.

- Варіанти вирішення цих проблем, а йдеться, насамперед, про загрози вищій медичній освіті у другому етапі медичної реформи: ініціатори реформи дивним чином «забули» про професорів та доцентів клінічних кафедр медичних університетів і не передбачили можливості їх включення до реєстру Національної  служби здоров’я України. Отже, з 1 квітня професорсько-викладацький склад усіх вищих медичних навчальних закладів не матиме доступу до пацієнтів. Відтак, і студенти, і інтерни, і слухачі курсів підвищення кваліфікації. Виникла колізія, яку можна розв’язати виключно на законодавчому рівні та на рівні Кабінету міністрів. Впродовж року ми активно працювали над цією проблемою: писали звернення і листи до Міністерства охорони здоров’я, зверталися у профільний комітет Верховної Ради України, до народних депутатів. Ми напрацювали пакет готових до розгляду документів – від проектів постанов до проектів законів щодо внесення змін у вже діючі закони. Наші дії підтримали усі медичні університети, які теж почали підключатися до активної діяльності. Сподіваюся, спільними зусиллями нам вдасться розв’язати цю проблему, яка у підсумку становить загрозу національній безпеці.

Далі у своєму звіті Юрій Михайлович детально зупинився на усіх напрямах діяльності – навчальній, науковій, виховній, лікувальній роботі, оцінив матеріально-технічний стан, приділив увагу соціальному захисту колективу, охарактеризував розвиток студентського самоврядування. За кожним з цих напрямів є безліч успіхів і досягнень, є чим пишатися і радіти.

Конференції трудового колективу представив звіт про виконання колективного договору за 2019 рік і голова профспілки працівників та студентів ЗДМУ професор Олександр Панасенко. Олександр Іванович детально зупинився на заходах соціального захисту трудового колективу і студентства університету, зокрема, матеріального заохочення і допомоги, оздоровлення, культурно-мистецького і спортивного розвитку.

В обговоренні доповідей виступили перший проректор доцент Микола Авраменко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова, проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ професор Віра Одинцова, голова студентської ради університету Валерія Турчиненко. Учасники обговорення, оцінюючи роботу ректора, вжили визначення «позитивна», «успішна» і «відмінна». Як наголосив професор Туманський: «Я б записав цю оцінку «відмінно!» червоним чорнилом, як це робили колись наші вчителі!»

Висновок Наглядової ради Запорізького державного медичного університету, яка визнала позитивною роботу ректора професора Ю.М.Колесника за всіма напрямами діяльності,  виголосив Надзвичайний і Повноважний Посол України Вячеслав Похвальський.

Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора, взяла до відома звіт про виконання колективного договору і підтримала голосуванням позитивну оцінку роботи професора Ю.М.Колесника у 2019 році.

Далі продовжила роботу Вчена рада ЗДМУ. На засіданні проголосували за присвоєння вчених звань та обрання на вакантні посади, погоджено ряд нагальних питань.

5.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar