Під знаком любові!

Під знаком любові!

Щось цікаве є у магії 14-го лютого!  Маленькі символи дня Святого Валентина, що їх дарували сьогодні одне одному студенти, нагадали всім, що світом керує любов. У повітрі воно теж витає, це світле почуття, бо й природа цього дня  не надто сувора, сонечко у небі майже весняне, і пташки вранці пробують голос несміливими серенадами.

Студентів День Святого Валентина налаштовує на ліричну і дещо бешкетну хвилю. Вони, звісно, поспішають на пари, але знічев’я поглядають на годинники. Юнаки, які симпатизують однокурсницям, вже встигли порадувати дівчат приємними сюрпризами. Хто квіточку подарував, інший  щедро законспектував подрузі лекцію. Й усіх між парами кликала в хол головного навчального корпусу музика.

Студентська рада приготувала спільноті веселі розважальні перерви, що проходили під гаслом: «Нехай світом править любов!» З конкурсами у святково прикрашеній фотозоні, виступами учасників художньої самодіяльності. Звучали ліричні й запальні мелодії про кохання, дарували виступи граційні гімнастки й танцюристи, вітальні поетичні рядки оспівували найніжніше й найтрепетніше почуття, без якого прісно й холодно живеться у світі.

Таке гарне дійство відбулося завдяки нашим талановитим студентам, яких організувала до святкового гурту керівник Клубу художньої самодіяльності ЗДМУ Людмила Богуславська, серед них – Д.Мороз, Н.Камалова, Ж.Каратаєва, З.Елоуатсі, С.Титкова, Л.Остроушко, Є.Запорожченко, О.Бастрикова, К.Овчаренко, І Хімчик та інші. Усім – дякуємо! Нехай завжди світлу дорогу в житті кожному прокладає любов!

13.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar