Серед переможців конкурсу «Студент року -2020» - активісти ЗДМУ!

Серед переможців конкурсу «Студент року -2020» - активісти ЗДМУ!

Жодна пандемія не може зупинити плин студентського життя, наповненого продуктивним навчанням, змістовним дозвіллям, спортом, активною громадською роботою. Ось і цьогоріч відбувся  традиційний обласний конкурс «Студент року -  2020», що його організовує управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Напередодні Міжнародного Дня студентів в режимі онлайн конкурсна комісія підбила підсумки, визначивши кращих у 16 номінаціях. А сьогодні, також у цьому ж форматі,  нагороджували  переможців.

У  студії  ЗДМУ відбулося включення урочистої церемонії, приємно, що серед нагороджених звучали імена студентів і нашого університету. У номінації «Студент – суспільний діяч року» переможцем став студент 5 курсу I  медичного факультету Михайло Подлужний, в номінації «Студент – староста року» - студент 6 курсу I медичного факультету Андрій Безверхий.

Грамотами Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено студентку 3 курсу I медичного факультету Олександру Лихасенко та студента 6 курсу II медичного факультету Владислава Скобу.
З гарним настроєм зустрічають студентське свято і  учасники загально університетського етапу конкурсу «Студент року», -  у ньому взяли  участь 184 активісти  із п’яти факультетів. Наказом ректора ЗДМУ на преміювання переможців виділено близько  200  тисяч гривень!

Усю студентську спільноту – зі святом! Хай студентські роки стануть яскравим етапом вашого життя!

 

17.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar