З Новоріччям, друзі!

З Новоріччям, друзі!

Поспішаємо, як завжди, в клопотах і метушні. Вгору ніколи глянути! А іноді, у прямому сенсі, потрібно звести погляд туди, у високість, куди сягнули дві головні королеви – ялинки, що зустрічають біля входу в спортивно-аудиторний корпус. Складно уявити, але в давнину, коли наш університет іще був інститутом, вони були молодими деревцями, як оті, що «біжать» алеєю по Сталеварів, висаджені нещодавно. Вони пам’ятають студентами десятки поколінь, молодість яких промайнула тут, в університеті. Поважно кивають вітами сивочолим професорам. Нагадують про плинність часу, та радше про те, що минає він недарма, - вони теж піднялися у свою високість, мудрі люди, котрі присвятили своє життя найблагороднішій професії та іще благороднішій меті – вихованню нових поколінь молоді, яка так само закохана в медицину.

Коли осінні ремонти  на території університету сягнули фази укладання перед головним корпусом тротуарної плитки, ми трішки непокоїлися, чи не пошкодять, бува, ремонтники наших красунь, не зачеплять технікою кореневої системи. Але, до їх честі, майстри повелися обережно, і ось, на новому покритті дерева іще пишніше розкрили свою красу. Так само привільно і розкішно усім ялинкам на території університету, бо вони є символом, талісманом ЗДМУ! І їх не злічити, великих і зовсім маленьких.  Щороку закуповують нові деревця, ялинок прибуло і минулої осені, висаджені за спеціальною зберігаючою технологією, вони одразу приживаються, зустрічають нові студентські весни. Керівництво закладу вищої освіти не шкодує ресурсів на озеленення, упорядкування неповторно- прекрасної території Студентського містечка.

Зараз університету бракує студентів -  на подвір’ї, в корпусах, аудиторіях і спортивних залах. У пам’яті веселі передноворічні вечори, огляди молодих талантів, феєрверки над ЗДМУ, котрими милувалося в останні дні грудня  пів міста. Тож помилуймося хоча б онлайн нашими найкращими артистами, які підготували для вас новорічні вітання, і чудовим феєрверком – хай створить він святковий настрій усім нашим друзям!

Проводжаємо  непростий рік, який разом з терміном «карантин» подарував й інший – «дистанційка». Але любов дистанційною не буває, вона завжди на відстані руки і серця, тому університет, як завжди, прикрасив напередодні Новоріччя наші ялинки,- ті, що на вулиці,  в кожному корпусі. У  фойє спортивно-аудиторного корпусу облаштували новорічно-різдвяну фотозону. Це добрий знак, надія на краще!

Студентам, котрі також скучили за своїм університетом і  заходять переглянути його веб-камери, ЗДМУ промовляє: «Разом з вами ми подолали виклики складного року. Ми знаємо, як діяти далі і впевнені: все у прийдешньому буде гаразд! Ми вас чекаємо, а місце зустрічі незмінне -  тут, де ростуть найкращі ялинки!»

30.12.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar