Увага - науковій роботі студентів і аспірантів

Увага - науковій роботі студентів і аспірантів

Відбулася зустріч фокус-групи, до якої увійшли аспіранти та представники студентського самоврядування, з проректором з наукової роботи професором Валерієм Туманським  (гарант освітньо-наукової програми «Медицина» підготовки здобувачів ступеня доктора філіософії), завідувачкою відділу аспірантури і докторантури професором Оленою Разнатовською, керівником відділу з питань медичної та фармацевтичної освіти професором Вірою Одинцовою, головою Координаційної ради з наукової роботи студентів професором Ігорем Бєленічевим та головою наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених д.біол.н. Сергієм Павловим.
В ході зустрічі обговорювали політику розвитку у здобувачів вищої освіти соціальних навичок (soft skills), що відповідають заявленим цілям освітніх програм: навички комунікації, лідерства, здатності брати на себе відповідальність і працювати в критичних умовах, уміння вирішувати конфлікти, працювати в команді, управляти своїм часом, здатність логічно і системно мислити та інше. 
Велику увагу приділили студентоцентрованому підходу та принципам академічної свободи у підготовці здобувачів вищої освіти у Запорізькому державному медичному університеті. Професор Туманський акцентував увагу здобувачів на інтернаціоналізації діяльності нашого закладу та заходах забезпечення академічної доброчесності. 
Дискусія була жвавою та цікавою. У обговоренні всіх порушених питань взяли участь як аспіранти, так й студенти. 
Фокус-групі запропоновано надати пропозиції щодо вдосконалення розглянутих на зустрічі питань, які будуть враховані при перегляді освітньо-наукових програм підготовки здобувачів ступеня доктора філіософії.
 
 
12.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar