Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

     24 березня рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата  позначена і Всеукраїнським днем боротьби із захворюванням на туберкульоз.  Небезпечна хвороба входить до переліку десяти причин найбільшої смертності у світі.
     Торік в Україні  кількість уперше зареєстрованих захворювань на сухоти, включно з рецидивами, становила 17 593, або 42,2 відсотка  на 100 тисяч населення. 
     Цьогоріч  Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом «Годинник відміряє час», який  нагадує, що світ має не баритися, щоб долати небезпеку. Це особливо важливо в контексті пандемії COVID-19, яка  відтінила й дещо ослабила увагу до проблем  боротьби з туберкульозом.
     З просвітницькою метою працівники наукової  бібліотеки ЗДМУ організували тематичну полицю «Туберкульоз: актуальні питання сьогодення». В експозиції представлені підручники, навчальні та практичні посібники, монографії рекомендовані для студентів медичних ЗВО, інтернів, курсантів, лікарів, науковців, викладачів. У виданнях викладені питання клініки, діагностики, диференційної діагностики, лікування і профілактики туберкульозу в контексті міжнародних стандартів.
 
24.03.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar