Україна - ЄС: плідні зустрічі

Україна - ЄС: плідні зустрічі
     Відбулася зустріч із Заступником Голови Представництва ЄС в Україні паном Ремі Дюфло, організована ULEAD with Europe - Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. 
     Пан Дюфло розповів про основні напрямки впливу та підтримки ЄС для України: енергетика, правосуддя, зелений курс, діджиталізація, тощо. Один із ключових напрямків – освіта, забезпечена програмами Еразмус+, Дім Європи, Креативна Європа.
      Пан Дюфло наголосив на важливості інформування суспільства про європейські цінності, спіпрацю між країнами ЄС та України, необхідності академічної мобільності, адже нинішнього року для українських студентів є особливе окреме вікно в рамках програми Еразмус+.
     Учасник програми Єврошкола (EUStudyDays), начальник відділу міжнародних звязків ЗДМУ Альона Павленко розповіла присутнім на зустрічі про мету програми, її реалізацію, імплементацію проєкту консорціуму восьми вітчизняних університетів «Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!» в рамках цієї програми. 
         Запрошуємо зацікавлених у академічній мобільності приєднатися 23 червня о 12:00 до онлайн-форуму «Навчання у ЄС: пропозиції, за і проти, досвід» http://bit.ly/academic_mobility_open_4_you
 
18.06.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar