Першокурсники отримують навчальну літературу

Першокурсники отримують навчальну літературу

Своє реальне знайомство з університетом студенти першого курсу  почали з бібліотеки ЗДМУ. Сьогодні співробітники книгозбірні почали видавати їм навчальну літературу. Цей процес триватиме упродовж трьох днів, але книжки першокурсники зможуть отримати й в подальшому.

«Щоб організувати видачу літератури чітко й у повному обсягу, працівники бібліотеки готувалися упродовж кількох місяців, - зазначила директор бібліотеки Тетяна Карпенко. – Приготували понад 400 комплектів з урахуванням усіх спеціальностей і дисциплін, їх вистачить усім першокурсникам. Процедура видачі щороку дещо змінюється, - якщо раніше зустрічали студентів почергово за попередньо складеними списками груп і факультетів, то зараз одночасно не збираємо велику кількість здобувачів освіти, вони приходять у зручний для них час в порядку живої черги. Уже сьогодні на дев’яту ранку книги отримало 15 осіб. Алгоритм  звичний – відвідувачі  у відділі інформаційних технологій проходять процедуру реєстрації, отримують читацький квиток, - співробітники заздалегідь потурбувалися про внесення списків студентів у електронну базу користувачів бібліотеки. Відтак прямують у абонемент навчальної літератури, де їм вручають комплекти книжок».

Тетяна Володимирівна підкреслила, що, перш ніж видати студентові електронний читацький квиток -  документ на право користуватися бібліотекою впродовж навчання, працівники намагаються вплинути на їхню свідомість і  прищепити кожному новачкові правила бережного ставлення до навчальної літератури, яка обходиться університету в потужні кошти, котрі щороку витрачаються на поповнення книжкового фонду.

Уся необхідна навчальна література, за словами директора бібліотеки, є в повному обсязі не лише для першокурсників, але й студентів усіх курсів університету. Старшокурсники мали змогу отримати книжки упродовж літа, починаючи з травня.

Працівники бібліотеки провели і продовжують нині титанічну роботу, щоб зібрати книжки, які з причин воєнної агресії певна частина користувачів не змогла повернути вчасно. Вони передавали її через батьків, друзів, навіть надсилали Новою  поштою. До речі, бібліотека просить усіх студентів – колишніх і нинішніх, уважно переглянути свої домашні бібліотеки, може там знайдеться видання з університету, - прохання повернути, кожен підручник на вагу золота й прислужиться багатьом поколінням.

Студенти першого курсу вже з перших відвідин  переконалися, що бібліотека ЗДМУ є потужним організмом,  центром інтегрованого інформаційного забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів. Тут, окрім фонду  на традиційних носіях, організовано вільний доступ для користувачів до власних і віддалених електронних інформаційних ресурсів. Студенти можуть користуватися електронною бібліотекою, отримати доступ до репозитарію, кафедральних ресурсів тощо. У дружбі з бібліотекою минуть усі напружені студентські роки.

12.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar