Урочиста зустріч з першокурсниками ЗДМУ

Урочиста зустріч з першокурсниками ЗДМУ

Сьогодні Запорізький державний медичний університет вітає своїх першокурсників онлайн. Керівництво ЗДМУ зібралися у Медіацентрі дистанційної освіти щоб наживо звернутися до нових членів нашого студентського колективу, які вперше змогли підключитися до унікальної освітньої технології Microsoft Teams. 
Ректор Запорізького державного медичного університету, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор Юрій Колесник наголосив:
- Ми можемо розпочати сьогодні навчання завдяки нашим ЗСУ. Віримо у ЗСУ, віримо у Перемогу і робимо все можливе для її наближення. 
Юрій Михайлович нагадав вчорашнім абітурієнтам, а нині студентам престижного закладу вищої медичної освіти славетну історію ЗДМУ, розповів про видатні постаті науковців, котрі зробили винятковий внесок у становлення і розвиток не лише університету, а й всієї медичної та фармацевтичної галузі України. 
- Навчатися у медичному університеті не лише престижно, але й надзвичайно складно. У нас дуже сильний професорсько-викладацький склад, а це означає не лише якісні знання, але й посилені вимоги. Дуже сподіваюся, що всі, хто сьогодні став членами нашої дружної сім’ї, -профоорієнтовані і мотивовані молоді люди. Сьогодні ви всі в однакових стартових умовах, але тільки від вас залежить, з якими успіхами ви закінчите університет. Тому бажаю вам  таким же складом, без втрат, без відрахувань, зустрітись на випускних урочистостях, - сказав у напутньому слові першокурсникам ректор ЗДМУ. – І з нетерпінням чекаємо на той час, коли зустрінемося з вами в аудиторіях. 
Юрій Михайлович ознайомив першокурсників з програмою на найближчі тижні - зустрічі з деканами, з провідними професорами, співробітниками бібліотеки, знайомство з електронними ресурсами, з технологіями навчання. А з 30 вересня, коли закінчиться вступна кампанія і завершиться зарахування, навчальний процес уже йтиме за розкладом, з відповідним моніторингом та оцінюванням, з використанням усіх найсучасніших засобів навчання.
Перший проректор доцент Микола Авраменко, проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи і якості освіти доцент Світлана Моргунцова, проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, голова профкому професор Олександр Панасенко також тепло привітали першокурсників. 
15.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar