Новини Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Здобувачі освіти відділення "Сестринська справа" Медичного фахового  коледжу  залюбки працюють з клінічними сценаріями  віртуального  симулятора пацієнта Body Interact. Зараз опановують цю новітню технологію студенти академічних груп МС19-1 та МС19-2.

Як зазначає викладач клінічних дисциплін Наталія Зелінська, котра пройшла попередньо стажування роботи з клінічними сценаріями цієї технології на базі Запорізького державного медичного університету,  кількість спроб роботи зі сценаріями Body Interact необмежена, і зазначений ресурс є дієвим інструментом оволодіння практичними професійними навичками для майбутніх медичних сестер.

                           ***

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медичного університету    відбулась поточна інструктивно-методична нарада. Заступник директора з навчальної частини Наталія Брагар надала інформацію про стан успішності та відвідування занять  студентами відділення «Сестринська справа» та «Фармація» по кожній групі. Керівники академічних груп звітували про динаміку відпрацювання академічної заборгованості. Завідуюча відділенням, кандидат сільськогосподарських наук Тетяна Шкопинська представила результати корекції адаптації студентів нового набору, візуалізація яких дала змогу чітко визначити основні причини виникнення труднощів у складанні першої проміжної атестації здобувачами перших курсів, з метою подальшого їх усунення. Йшлося також про особливості ведення навчальної документації викладачами коледжу в період воєнного стану.

                            ***

Відбулась зустріч здобувачів освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація»  з гарантом освітньо-професійної програми, кандидатом фармацевтичних наук Тетяною Каплаушенко.  Тетяна Миколаївна презентувала студентам другого та третього курсів доповідь «Особливості навчального процесу у МФК ЗДМУ: сучасні тенденції підготовки молодших бакалаврів». Гарант ознайомила слухачів з основними принципами викладання в межах  освітньої програми,  акцентувала на реалізації студентоцентрованого та компетентнісного підходів. Окреслено можливості реалізації індивідуальної траєкторії навчання за рахунок вільного вибору певних компонентів і академічної мобільності. На офіційному сайті коледжу подано важливу  інформацію з освітньо-професійної програми.

17.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar