Засідання ректорату ЗДМУ

Засідання ректорату ЗДМУ

За головування ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника відбулося засідання ректорату закладу вищої медичної освіти. 
 
Юрій Михайлович окреслив головні завдання на поточний період – збереження Навчально-наукового медичного лабораторного центру з його унікальними лабораторіями та обладнанням, комп’ютерних класів, особливо тих, що розташовані на клінічних кафедрах, іншого високотехнологічного майна, навчальних корпусів. 
Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський та проректор з науково-педагогічної роботи професор Вадим Візір отримали відповідні завдання для контролю.
 
Декани факультетів доповіли дані академічної активності та успішності здобувачів освіти і поінформували про виконання Постанови КМУ № 1224 та ряду університетських розпорядчих документів. 
 
Уже зараз університет почав підготовку до зимової сесії, в якій буде задіяно тридцять одну кафедру. За словами проректора з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцента Світлани Моргунцової, на найближчій Центральній методичній раді буде розглянуто екзаменаційну базу, внесено відповідні зміни. 
 
До акредитації освітньої програми «бакалавр» готується Медичний фаховий коледж ЗДМУ. Директор коледжу Ольга Кілєєва доповіла про проведені на минулому тижні підготовчі заходи та про план на поточний тиждень. 
 
Університетська клініка ЗДМУ продовжила ще на рік дію договору з одним із промислових підприємств Запоріжжя на проведення періодичних медичних оглядів працівників цього підприємства і продовжує надавати медичну допомогу воїнам ЗСУ – за інформацією директора клініки Еліни Котляревської, у клініці воїни отримують висококваліфіковану консультацію, проходять необхідні обстеження та дослідження. 
 
Під час засідання розглядалися також ряд інших важливих питань життєдіяльності ЗДМУ, зокрема, оплати освітніх послуг, виконання заходів техніки безпеки,  вакцинації  від COVID-19 співробітників університету, інші виробничі питання. 
 
21.11.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar