Новий тиждень – нові знання на ФПО

Березень – місяць напруженого навчання на факультеті післядипломної освіти ЗДМУ. Зараз на курсах підвищення кваліфікації проходять підготовку з усіх спеціальностей 300 фахівців. Зокрема, 148 осіб опановують спеціальності медичного профілю.

Сьогодні ряд курсантів приступили до навчання на курсах тематичного удосконалення. Восьмеро лікарів, котрі працюють в педіатрії, поповнюють знання з дитячої нутриціології, розглядаючи тему вигодовування здорових та хворих дітей.

Курси тематичного удосконалення «Актуальні  питання кардіології та ендокринології» з понеділка почати відвідувати 20 нових слухачів. Іще 14 – «Актуальні питання в лікуванні урологічних захворювань в практиці лікарів амбулаторної практики».

Також поточного тижня почали опановувати програму тематичного удосконалення слухачі наступних курсів: «Актуальні питання дерматовенерології», « Актуальні питання наркології», «Лазерні методи лікування в офтальмології», « Актуальні питання дитячої алергології», «Актуальні питання дитячої хірургії».

Декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь відзначив високу активність лікарів, які приходять на факультет навчатись на циклах спеціалізації, - зараз  продовжують опановувати нові знання 57 осіб. Завтра відбудеться тренінг «Тактика ведення хворого з гіпоглікемічним станом», за участь у якому слухачі отримають 10 балів для підтвердження безперервного професійного розвитку.

За словами декана, 152 слухачі відвідують курси фармацевтичного напрямку.  Зокрема, 61 курсант продовжує навчання на циклі спеціалізації/стажування зі спеціальності «Організація управління фармацією», 80 відвідують курси підвищення кваліфікації  зі спеціальності «Фармація», іще 11 осіб є курсантами циклу тематичного удосконалення цієї ж спеціальності.

13.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar