Інтернатура на ФПО: досвід та традиції

Післядипломна освіта в Запорізькому державному медичному університеті має високий ґатунок, вона шліфує знання, які здобувач освіти отримував упродовж навчання в закладі освіти. Інтернам, котрі готуються до самостійної роботи в мережі охорони здоров’я, фармацевтичній галузі, доступні найсучасніші освітні технології, до їхніх послуг лабораторії, тренінгові центри з обладнанням, якого на цей час не мають інші медичні університети.

«Тому до нас йдуть  навчатися в інтернатурі випускники на лише нашого університету, але й з багатьох регіонів України, а також з Києва, - говорить декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь. – Зараз повним ходом триває набір в інтернатуру за спеціальністю «Фармація». Запрошуємо випускників спеціальності 226 Фармація, промислова фармація (освітні програми «Фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Клінічна фармація»). Навчання розпочинається 1 квітня,  тому варто поквапитися і зробити свій вибір. Практична частина інтернатури триватиме вісім місяців на базі провідних мережевих аптек, затверджених МОЗ України, це можуть бути аптечні заклади, де працюють здобувачі освіти. Освітня частина інтернатури розпочнеться 1 грудня поточного року. Навчання триватиме у дистанційному  форматі,  на базі ліцензованої інтерактивної платформи Teams, якою послуговується університет». 

Професор Юрій Рябоконь виділяє ряд переваг і зручностей, на які може розраховувати майбутній здобувач освіти. Передусім, це адаптований режим навчання, тобто, інтерн має можливість  повторного перегляду  теми заняття у  зручний для нього час. З цією категорією здобувачів працюють  висококваліфіковані  викладачі, які гарантують стовідсоткове отримання фахових компетенцій. В університеті нормою є гарантоване дотримання академічної доброчесності. Кожен інтерн користується безкоштовним доступом до інформаційних ресурсів університету - бібліотеки, ресурсів кафедр, віртуального пацієнта Body interact тощо. На високому рівні організована  підготовка до іспиту КРОК-3, консультації.

Усі ці та інші складові є гарною підставою обрати для навчання в інтернатурі факультет післядипломної освіти ЗДМУ.

14.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar