Інструктивно-методичний семінар

Інструктивно-методичний семінар

14 березня у Запорізькому державному медичному університеті відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів кафедр та завучів Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник налаштував учасників на продуктивну, спокійну, гармонійну роботу. Юрій Михайлович наголосив при цьому, що усьому колективу новоствореного ЗВО доведеться виконати великі обсяги завдань за всіма напрямками діяльності.
 
Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова представила докладну доповідь «Нормативно-правова база та структурна організація освітнього процесу», що відобразила усі вимоги законодавства до закладів вищої освіти. 
 
Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський закликав колег активно долучитися до роботи ННМЛЦ університету та інтенсифікувати підготовку наукових кадрів. Буквально днями, підкреслив Валерій Олексійович, у ЗДМУ починає роботу унікальна лабораторія клітинних культур, що відкриває нові перспективи перед нашими науковцями. 
 
Заступник ректора з кадрових Наталія Бавицька, помічники ректора Наталія Баранова та Наталя Підкович,декан факультету післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь, керівник Міжкафедрального тренінгового центру Катерина Романова, директор бібліотеки Тетяна Карпенко ознайомили присутніх з особливостями вимог за напрямками. 
 
Семінар допоможе колективам кафедр, які увійдуть до новоствореного Запорізького державного медико-фармацевтичного університету швидко і комплексно налагодити плідну роботу. 
 
15.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar