Іспит з фармакології у студентів з Республіки Болгарії

Іспит з фармакології у студентів з Республіки Болгарії

Успішно складають сесію  іноземні студенти заочної форми навчання з Республіки Болгарія, які на 3 курсі  ІІ міжнародного факультету опановують  спеціальність «Фармація, промислова фармація». Сьогодні у них іспит з фармакології.

Заступник декана ІІ міжнародного факультету, кандидат фармацевтичних наук Володимир Саліонов зазначив, що ця категорія здобувачів освіти добре справляється з сесійними випробуваннями, це  у них другий іспит, перший, з біологічної хімії, склали всі з гарними результатами. Поточного семестру на курсі поповнення – відновили навчання п’ятеро студентів і зараз їх 52. Всі сумлінно виконують завдання кафедр, стовідсотково виходять на зв’язок.

Це підтвердила і доцент кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Олена  Гречана, яка оцінює знання студентів. Олена Володимирівна працювала з цим курсом  над опануванням дисципліни упродовж року, відзначає  старанність і відповідальність здобувачів. Переконана, що і з 80 тестовими запитаннями вони справляться успішно.

Наступного тижня у болгарських студентів сесія добігає завершення, їх очікує іще екзаменаційне випробування з патологічної фізіології.

17.03.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar