З Днем Науки!

З Днем Науки!

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Наука – основа інтелектуального потенціалу нації, її розвитку і гідного майбутнього. Запорізький державний медико-фармацевтичний університет пишається своїми науковими школами, плекає кращі наукові традиції, передаючи молодим поколінням науковців здобуте видатними попередниками.
Навіть воєнний стан не зупинив наукового пошуку в університеті. Активно працює Навчально-науковий медико-лабораторний центр, де інтенсивно виконуються дисертаційні і кафедральні наукові дослідження. З січня цього року в університеті успішно захищені 3 докторські дисертації та 5 дисертацій докторів філософії, в найближчий час відбудеться захист ще 4 дисертацій докторів філософії. Сьогодні в ЗДМФУ виконується 29 докторських дисертацій та 144 дисертації PhD.
Готуються 3 Всеукраїнські науково-практичні конференції, а також Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини та фармації - 2023».
Бажаємо усім вченим, науково-педагогічним працівникам університету міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів. І найголовніше – Перемоги! 
 
19.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar