Обмінялися досвідом з турецькими колегами

Обмінялися досвідом з турецькими колегами

Доцент кафедри інфекційних хвороб Олена Фурик та доцент кафедри медбіології, паразитології та генетики Олена Алієва в рамках академічної мобільності взяли участь у програмі стажування «Erasmus+RF107: ICM beetwen Programme and Partner Countries: Training mobility of individuals». Стажування проходило у   Ondokuz Mayis University, (м. Самсун,Туреччина), працювали спільно  з албанськими колегами.

Викладачі  ЗДМФУ відвідали медичний факультет, що працює під керівництвом професора Dr. Sezgin Günes.  Dr. Sercan Ergün з кафедри медичної біології та генетики поділився досвідом наукової роботи на базі молекулярно-генетичної лабораторії з використанням клітинних культур у дослідженні раку передміхурової залози. Співробітники кафедри гістології та ембріології ознайомили з дослідженнями щодо нейрогенерації, хвороби Альцгеймера та раку гліальних  клітин головного мозку. Завідувач цієї ж кафедри професор Suleyman Kaplan запросив доцента Олену Алієву  розповісти про досвід  ЗДМФУ.

Познайомившись з рядом теоретичних кафедр, запорізькі науковці  відвідали університетську клініку та  стажувалися в інфекційному відділенні під керівництвом завідувача кафедри інфекційних хвороб, професора Dr. Aydin Deveci. Вони висловлюють  подяку за  можливість взяти участь у програмі стажування Erasmus Institutional Coordinator Dr. Mehmet Tütüncü та окрему вдячність - співробітникам міжнародного відділу Ondokuz Mayis University.

22.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar