Науковці ЗДМФУ взяли участь у семінар-нараді

Науковці ЗДМФУ взяли участь у семінар-нараді

18 травня за ініціативи опорної кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету було проведено дистанційний семінар-нараду «Сучасний стан викладання української мови у ЗВО МОЗ України та перспективи розвитку». Розглядалися питання організації викладання дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням» та «Українська мова як іноземна» у закладах вищої освіти МОЗ України. 
 
З вітальним словом на конференції виступила завідувач кафедри культурології та українознавства ЗДМФУ професор Ольга Турган. Із доповідями на нараді виступили викладачі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету. Кандидат філологічних наук   Л. В. Даниленко наголосила на актуальності та необхідності перегляду навчального матеріалу з дисципліни УМІ, зокрема текстів про Україну: «Що і як розповідати про нас іноземцям». Доцент О. В. Гриценко порушила питання формування комунікативних навичок «утішання» у студентів медичних університетів на заняттях з УМІ. Старший викладач Н. О. Коновальчук представила інструменти заохочення та підтримання мотивації у студентів в умовах онлайн-навчання, які використовуються на кафедрі мовної підготовки. Старший  викладач ЦПІГ Ю. В. Чорна поділилася досвідом організації інтенсивних онлайн-курсів з вивчення української як іноземної. Також у семінарі-нараді взяли участь доц. О. В. Сидоренко, доц. Ю. А. Ганошенко, доц. Г. О. Звягіна, доц. Т. В. Шадріна, ст. викл. О. Ю. Федько. 
 
Подібні заходи дають можливість окреслити нові тенденції у лінгводидактиці, визначити потреби науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти у медичних ЗВО. 
 
22.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar