Іспит з вторинної спеціалізації

Іспит з вторинної спеціалізації

На базі Навчально – наукового  інституту післядипломної освіти  ЗДМФУ завершилося тримісячне навчання із вторинної спеціалізації за  фахом «Ультразвукова діагностика»,  і сьогодні 18 курсантів складали іспит у Міжкафедральному тркнінговому центрі.

До складу екзаменаційної  комісії, яку очолив  посол України в Європейській Асоціації кардіоваскулярної візуалізації професор Михайло Колесник,    увійшли директор ННІПО професор Юрій Рябоконь, член Европейської Асоціації лікарів ультразвукової діагностики доцент Наталія Туманська, доцент кафедри прпедевтики внутрішньої медицини Іветта Лихасенко, викладачі, які працювали з курсантами упродовж циклу.  

«Підсумовуємо вивчений курсантами досить складний курс, над яким працювали упродовж трьох місяців, - прокоментував професор Михайло Колесник. - В  даний час  спеціалізація з УЗД  дуже популярна серед лікарів–клініцистів, які вже мають певну  клінічну спеціальність – з кардіології, гінекології, гастроентерології, інших напрямікв. Це невід’ємний інструмент кожного лікаря, зараз практично немає галузі, де б не застосовувалась ультразвукова діагностика. Це світова вимога і практика. Для того, щоб розширити свої діагностичні можливості, ефективніше діагностувати захворювання і своєчасно кваліфіковано лікувати пацієнтів, кожен клініцист має опанувати навичками УЗД.

В нашому університеті є всі можливості набути вторинну спеціалізацію. Це й довели на практиці наші курсанти, серед них кардіолог, акушер–гінеколог, реаніматолог, інфекціоніст. Палітра спеціальностей різноманітна, курсанти  охопили усі галузі внутрішньої медицини і діагностики. Сьогодні фінальний етап, вони підтвердять свої знання, отримають сертифікати і лікар кожної спеціальності зможе проводити діагностику відповідно до встановлених  нормативів».

Курси працювали у форматі зміщаного навчання, курсанти мали можливість відпрацьовувати практичні навички на реальних моделях як у тренінговому центрі, так і на базі Університетської клініки, спілкуватися з викладачами, переглядати лекції наживо і у запису.

22.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar