У випускників почалася підсумкова Атестація

У випускників почалася підсумкова Атестація

Сьогодні в університеті – перший день підсумкової Атестації випускників І і ІІ медичних факультетів. У  Центрі  дистанційної освіти і телемедицини якості освіти присутні члени екзаменаційної комісії:  декани обох факультетів, доценти Володимир Компанієць, Юрій Полковніков, їхні заступники, завідувач кафедри внутрішніх хвороб І та симуляційної медицини професор Дмитро Лашкул, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 3 професор Сергій Доценко, завідувачка кафедри інфекційних хвороб професор Олена Рябоконь,

«Першими до Атестації приступили вітчизняні  шестикурсники, - розповів Голова Атестаційної комісії, доктор медичних наук, професор Юрій Круть. – Перший іспит у них із внутрішніх та інфекційних хвороб.  Складають студенти двох потоків I медичного факультету, третього  потоку II медичного спеціальності «медицина», потоку здобувачів освіти, які опановують спеціальність «педіатрія» та  потоку випускників, які навчаються за скороченим терміном, - загалом це  556 випускників. 

Студентам традиційно  пропонується пройти п’ять станцій. Особливістю цього року є перша станція, це невідкладні стани в клініці внутрішніх хвороб, на якій здобувачі працюватимуть з інструментом Body Interact – виконають поставлені задачі за допомоги  віртуального  симулятора пацієнта. На наступних станціях випускникам слід  виконати стандартизовані багаторівневі ситуаційні завдання за напрямками -  внутрішньої медицини,  кардіології,  воєнно-польової терапії та  інфекційних хвороб».

Напередодні для студентів проведено консультації, їх ознайомили з перебігом іспиту. У подальшому випускників чекають іще чотири атестаційних випробування - з хірургічних хвороб, акушерства і гінекології, дитячих хвороб, гігієни. 

23.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar