Час перевірити стан шкіри

Час перевірити стан шкіри

У межах  Дня боротьби з меланомою співробітники кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини запропонували  бажаючим перевірити стан шкіри  в лікарняних закладах Запоріжжя -  міській лікарні № 9 та Університетській   клініці ЗДМФУ. Оглянули 284 особи, у чотирьох  було вперше виявлено  злоякісні новоутворення.

Такі профілактичні огляди дуже важливі, адже на порозі літо, пора активного і агресивного сонця, коли потрібно регулярно оглядати шкіру та уникати надмірного впливу ультрафіолету. На жаль, наші співвітчизники зазвичай нехтують такими оглядами, тим часом   пухлини шкіри складають до 20 відсотків від онкопатології людини в цілому.

Варто знати, що  на базі Університетської клініки функціонує Дерматологічний центр, оснащений надсучасним дерматоскопом Foto Finder Bodystudio ATBM Vaster (Німеччина) – для діагностики новоутворень шкіри. У цього дерматоскопа надзвичайний діапазон досліджень, він може діагностувати і запам’ятовувати не лише одне новоутворення, а й створювати мапу шкіри. Не варто  боятися звернутись до лікаря - кілька витрачених на це хвилин  можуть врятувати  життя. Чим раніше почати лікувати онкологію, тим більше шансів перемогти хворобу.

Галина Макуріна

завідувачка кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини  ЗДМФУ, доктор медичних наук, професор

23.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar