Засідання Вченої ради ЗДМФУ

Засідання Вченої ради ЗДМФУ

Сьогодні відбулося засідання Вченої ради Запорізького державного медико-фармацевтичного університету. Традиційно, на початку засідання голова Вченої ради професор Юрій Колесник вручив відзнаки, дипломи та атестати. 

Почесною грамотою відзначено багаторічну сумлінну працю завідувача кафедри сімейної медицини, кардіології, терапії та неврології професора Віталія Кривенка. Диплом доктора наук вручено декану ІІ фармацевтичного факультету Олексійю Бігдану, атестат професора – д.мед.н. Борису Самурі (кафедра внутрішніх хвороб 3). Атестати доцента вручені Максиму Кожем’яці (кафедра травматології і ортопедії), Ользі Безденежній (кафедра офтальмології), Олексію Капшитарю (кафедра загальної хірургії та хірургії післядипломної освіти), Оксані Лісовій (кафедра загальної практики – сімейної медицини), Дарії Романіній (кафедра технології ліків), Ользі Гриценко (кафедра мовної підготовки), Олені Мурзіній (кафедра медичної фізики, біофізики та вищої математики). Диплом доктора філософії отримала Наталія Красовська.

Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова доповіла про особливості завершення 2022-2023 н.р. та планування і підготовку до 2023-2024 н.р. і винесла на затвердження Вченою  радою документи освітнього комплексу для організації освітнього процесу 2023-2024 н.р. , до яких входять навчальні плани, графіки, положення, тощо.

Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський поінформував про результати проміжної атестації здобувачів вищої освіти за третім (освітньо-науковим) та четвертим (науковим) рівнями.

Вчена рада розглянула ряд інших питань життєдіяльності університету. 

 

Про підготовку джо завершення 2022-2023 н.р.Планування організації освітнього процесу та затвердження документів 2023-2024 н.р.

Презентація.

23.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar