Зустріч  для випускників та студентів медичних фахових коледжів

Зустріч для випускників та студентів медичних фахових коледжів

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет організував онлайн-зустріч для випускників та студентів медичних фахових коледжів, присвячену  особливостям вступної кампанії 2023 року та перевагам  для цієї категорії вступників. 

Зустріч транслювалася зі студії Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти, де були  присутні -   в.о. ректора ЗДМФУ професор Юрій Колесник, відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМФУ, професор Віра Одинцова та директори медичних фахових коледжів: директор  Медичного фахового коледжу ЗДМФУ Ольга Кілєєва, директор КЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР Ірина Варавка,  директор КЗ "Бердянський медичний фаховий коледж" Василь Фойняк та директор КЗ "Мелітопольський медичний фаховий коледж" Іван Настасяк. Спілкування відбувалося динамічно, до студії підключилося більше 170 осіб.

Відкриваючи зустріч, професор  Юрій Колесник привітав учасників зустрічі, а серед них не лише працівники закладів  фахової передвищої освіти України, але й студенти, потенційні вступники.

Ректор ЗДМФУ розповів зібранню про історію створення ЗДМФУ, унікальні традиції  університету, який посідає одне з високих рейтингових місць в Україні. Юрій Михайлович констатував, що університет працює, під час агресії навчальна, наукова діяльність не припинялася жодного дня.  Колектив на робочих місцях – на кафедрах, клінічних базах, в Університетській клініці,  надається допомога військовим, які боронять Україну. Студенти навчаються онлайн, проте на іспитах, таких як Крок, майже стовідсотково присутні в університеті, для цього створені усі безпекові заходи. Аудиторно триває підготовка інтернів.

Під час зустрічі було названо ряд переваг для молоді, яка бажає отримати вищу освіту в ЗДМФУ, - передусім  це  висококваліфікований  професорсько–викладацький склад, один з кращих в Україні, який підготував багато поколінь затребуваних фахівців в нашій країні  й за кордоном. Безперечним досягненням  і перевагою є  потужна матеріально–технічна база університету, сучасне оснащення 19 онлайн-аудиторій,  яке дозволяє проводити навчальний процес  з повною візуалізацією, що допомагає студентам набувати, окрім теоретичних, й практичних навичок. Університет забезпечений потужними генераторами – корпуси й гуртожитки. Це дає підстави майбутнім вступникам не вагаючись обирати для навчання ЗДМФУ, де вони отримають вищу медичну, фармацевтичну освіту найвищого гатунку.

Про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема, преференції, які матимуть випускники коледжів, вела мову з присутніми відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМФУ професор Віра Одинцова. Присутні в студії обмінялися думками з порушених питань.

25.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar