Засідання Центральної методичної ради ЗДМФУ

Сьогодні в ЗДМФУ за головування проректора з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцента Світлани Моргунцової, відбулося засідання Центральної методичної ради університету.

Першим питанням черги денної затвердили звіти про роботу ЦМР, циклових методичних комісій і навчально-методичного відділу за 2022-2023 навчальний рік. Доповідали - голова ЦМР, голови циклових методичних комісій, заступник голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів.

Згідно з порядком денним, було розглянуто та затверджено плани роботи ЦМР, циклових методичних комісій і навчально-методичного відділу на 2023-2024 навчальний рік.

На засіданні було заслухано звіти деканів факультетів, директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти про перевірку протягом навчального року роботи кафедр щодо планування та здійснення освітнього процесу.

Учасники засідання  ЦМР ознайомились з  інформацією заступника голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів доцента Юрія Ганошенка  і затвердили методичні матеріали кафедр.

З усіх обговорюваних на ЦМР питань  прийнято відповідні рішення.

25.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar