Зустріч гаранта освітньої програми «Педіатрія» зі студентами

Зустріч гаранта освітньої програми «Педіатрія» зі студентами

Відбулася чергова online зустріч гаранта освітньо-професійної програми 228 «Педіатрія» професора Олени Усачової  зі студентами – майбутніми лікарями педіатрами. Йшлося про обговорення Проєкту освітньо-професійної програми «Педіатрія» 2023 року.

Олена Віталіївна звернула увагу студентів на те, що зміни до Проєкту були внесені після аналізу анкетування студентів та роботодавців з урахуванням  особливостей роботи лікаря за умов надзвичайних ситуацій, зокрема,  під час військових дій у країні. Здобувачам пояснили, де і як знайти Проєкт на сайті ЗДМФУ для подальшого ознайомлення та  участі в обговоренні.

У зустрічі взяла участь голова Ради гуманітарної освіти та виховної роботи ЗДМФУ, доцент Наталія Спиця, яка підкреслила важливість організації виховної роботи в сучасних умовах, йшлося про засади концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, яка набула особливої актуальності та значущості рід час повномасштабної війни. Розмова також торкалася особливої відповідальності кожного здобувача за ставлення до навчання у форматі онлайн. Порушили  питання запобігання і протидії булінгу, дискримінації та інші теми, що цікавлять молодь.

Такі зустрічі є цікавими та важливими для студентів, сприяють поліпшенню  організації навчання  в університеті. 

26.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar