Проєкт «Дійти до кожного» -  в дії

Проєкт «Дійти до кожного» - в дії

Приймальна комісія Запорізького державного медико-фармацевтичного університету продуктивно працює над реалізацією  профорієнтаційного проєкту «Дійти до кожного». У його межах,  за сприяння Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, відбуваються  онлайн зустрічі на платформах платформах Zoom та Google Meet  зі  вступниками закладів середньої освіти міста Кривий Ріг.

Коментує  відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМФУ, професор Віра Одинцова :

«Заступники відповідального секретаря приймальної комісії - доктор фармацевтичних наук,  доцент кафедри технології ліків Богдан Бурлака та доктор фармацевтичних наук, декан ІІ фармацевтичного факультету Олексій Бігдан, провели серію онлайн  зустрічей для випускників дев’яти закладів середньої освіти  Кривого Рогу.

Під час  зустрічей молоді продемонстровано можливості Запорізького державного медико - фармацевтичного університету, його потужну матеріальну базу, кадровий склад освітньої та наукової складової, дозвілля студентів і дистанційне навчання в умовах воєнного стану. Акцент зроблено на особливостях цьогорічної вступної кампанії, а також старшокласникам надано вичерпні відповіді на запитання  щодо мінімального прохідного балу, вартості навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, кількість місць державного замовлення й інші. Чекаємо на вступників!»

29.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar