Засідання ректорату ЗДМФУ

Засідання ректорату ЗДМФУ

За головування в.о. ректора ЗДМФУ професора Юрія Колесника відбулося чергове засідання ректорату Запорізького державного медико - фармацевтичного університету.

Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова поінформувала про хід освітнього процесу, результати моніторингу за напрямками, виконання планових заходів у системі ЄДЕБО, а також звернула увагу на підготовку до методичної конференції.

На початку засідання присутні розглянули перші результати  підсумкової Атестації, яка зараз відбувається у вітчизняних та іноземних студентів. Декани факультетів поінформували, що Атестаційні  іспити , складання 2 етапу ЄДКІ проходять організовано, за графіком.

Важливим етапом на цей час є розподіл випускників в інтернатуру. ЗДМФУ отримав від Міністерства охорони здоров’я України місця для розподілу, декани готують  необхідні документи, згідно нормативно – правової бази  при розподілі буде враховано  рейтингові показники академічної успішності, результати іспиту КРОК 2, інші складові.

Під час засідання було проаналізовано перебіг навчального процесу на післядипломному етапі. З цього питання поінформував директор навчально – наукового інституту післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь, зупинившись, зокрема, на процесі завершення підготовки і випуску інтернів, які проходять трьохетапну Атестацію.

Про освітній процес у Медичному фаховому коледжі, проходження Атестації здобувачами розповіла директор закладу Ольга Кілєєва.

Головний бухгалтер Людмила Дейнега подала інформацію про стан оплати освітніх послуг.

На засіданні було розглянуто ряд інших виробничих питань.

29.05.2023

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar